Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha régebben bepróbálkoztam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha régebben bepróbálkoztam egy lánynál de nem sikerült, most meg olyan mintha tetszenék neki akkor mit csináljak?Nem neki kéne kezdeményeznie most?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem feltétlenül. Most megpróbálkozhatsz vele sztem. Hívd el sétálni, vagy fagyizni és közbe beszélgessetek! Közbe csempéssz bele egy-két bókot biztos értékelni fogja!


Sok sikert! :)

2020. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Jatszadozik.

Tudja hogy neked bejön, ezért nézegett...

2020. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
tesó te vagy a fiú (férfinak nem neveznélek mert még ezt a dolgot se tudod), neked kell kezdeményezned
2020. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3# leírásból úgy tűnik, hogy elutasított a lány. Szóval, akkor kinek is kell kezdeményeznie? Hmm? :)
2020. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Lehet neki kellene, de valószínűleg nem fog, mert nőböl van.

Marad az, hogy te kezdeményezel megint, vagy majd valaki más kezdeményez nála. Bár a második nélküled is be fog következni.

2020. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem kelettèl neki. En a helyedben tudomást sem vennék.szard le úgy ahogy ő tette veled.
2020. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!