Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire ciki ez első ottalvás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ez első ottalvásnál a fiúnál?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire ciki nagywc-t intézni az első ottalvás reggelén a fiúnál?


Nekem minden reggel kell mennem, ha nem megyek el egész délelőtt rajtam van az inger, viszont kellemetlennek érezném. Szerintetek ne foglalkozzak vele és menjek el vécére vagy ne? Tudom hogy természetes dolog blabla, de itt most a hekyzetre való tekintettel kérdezem.


(17)



2021. ápr. 22. 20:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Dehogy, pisivel semmi gond nincs. :) Hat jo de nem hulye, levagna hogy mit csinalok. Meg kis panel lakas, gondolom a szagok is bent maradnanak.
2021. ápr. 23. 12:01
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg túlaggódod..

Szerinted ők ibolyaillatút kakkantanak? Vagy esetleg azt hiszed, hogy ő úgy gondolja, hogy a lányok parfümillatút szoktak? :-))))

2021. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal illatos dezodort, vagy parfümöt, és wczés után spricceld be a wc-t/fürdőszobát.
2021. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!