Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Felelsz vagy mersz első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelsz vagy mersz első "randin"/találkozón?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác, akivel találkozni fogunk és azt beszéltük meg, hogy iszogatunk. Én nagyon rossz vagyok első találkozós dolgokban, nagyon sokat beszélek, sokszor fárasztó dolgokról... sok mindent rosszul reagálok le...

Iszogatás előtt nyilván még csinálnánk valami mást is és esetleg egy felelsz vagy mersz mennyire lenne "para" első találkozón? Így úgy gondolom, kicsit feloldódnánk mindketten, a felelős résznél kérdezhetünk olyat, amire kíváncsiak vagyunk, jobban megismerhetnénk a másikat... nem tudom, mennyire lenne szokatlan, de nekem még tökre az élvezetes kategóriában van.

Lehet, hogy a végén egy baráti szintben egyezünk ki, ez még olyan 50 50, de úgy érzem, ha első talira egy masszív ivás belefér, előtte egy felelsz vagy mersz is.

Ti mit gondoltok erről?

Köszi a válaszotokat, puszi:)



2021. ápr. 20. 02:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Szia! Hát mi bulikon szoktunk felelsz vagy mersz-ezni, ott is alkalmazással ahol random kapunk inkább merést mint felelést mert nem papírból vagyunk :D

2-esben nem látom túl sok értelmét a dolognak , inkább kínos lenne és szokatlan ha visszahúzódóbbak vagytok.

De sok sikert a "randi"-hoz :D

18/F

2021. ápr. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Játék nélkül is kérdezhetsz. Ezért vagytok ott.

Plusz az már én vagyok, de biztos ott hagynám azt a randi partnert, aki inni akar.

2021. ápr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Mivel tini párkapcsolatok alapból a fő témakör én is elég furcsán néznék, hogy első randin alkohol.

Nem teljesen normális eset. De te is rá bólintottál. A felelsz vagy mersz szerintem elég meredek, de lássuk be, hogy ti egy ivós randira mentek. Itt egy átlag normális ember értelmes dolgot nem tud nektek javasolni.

2021. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Már ivással kezditek a kapcsolatot? Mi lesz akkor később? Tipikus kocsmatöltelékek lesztek, mint amilyeneket nap mint nap látni. Asszony felduzzadt képpel, férfi borvirágos orral
2021. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Remélem, a srác lakásán fogtok iszogatni, akkor még részegen akár meg is dönthet, azt akkó má nem is kell agyalni rajta, mit csináljatok a randin xD
2021. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen idősek vagytok a tini párkapcsolatokban, de egy pohár bor vagy sör nekem még belefér egy randiba, de te úgy fogalmaztál, hogy masszív ivás. Jesszus, az aztán nagyon minőségi program lehet vodka ízű szeszesitallal meg koccintós borral.

Na mindegy, a felelsz vagy mersz is gáz, de ha neked a bepiálás elaő randin nem az, akkor ez sem lesz az.

Kérdezni lehet játékok nélkül is, nyíltan is.

2021. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Első randin nagyon meredek, még akkor is, ha Téged izgat. Ha a lány is benne van, akkor nem bírjátok ki sokáig egymás mellett, mert "a változatosság gyönyörködtet".
2021. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Nekem ez iszogatással és felelsz vagy nerszel olyan randinak tűnik amiből úgy is dugás lesz.
2021. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem a randitokat: isszátok a tizedik feles vodkát, és épp rád kerül a sor, te azt mondod mersz, erre a srác: "Le mersz szopni?" Te meg már gombolod is ki a nadrágját xD
2021. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

köszi, hát igazából nem mondanám, hogy visszahúzódók lennénk, az én esetemben inkább arról van szó, hogy hajlamos vagyok túl soknak lenni és amiatt, hogy próbálom egy picit visszafogni magam első talikon, inkább átmegy egy kínos szituban, ezért gondoltam, hogyha lenne valami fix, ami nem csak egy sima beszélgetés, akkor lehetne mibe kapaszkodni... alapból beszédes vagyok, de ha kicsit távolabbi személlyel vagyok, elillan a közvetlenségem...

amúgy igeeen, az alkalmazás által kipörgetett felelsz vagy merszezés ismerőőősxdd ti melyiket használjátok?xdd


2. - 7. válaszoló:

természetesen értem, ha az alkohol valakinek nem fér bele, mindketten 18 évesek vagyunk és érettségi után egy kis ünneplésre ülnénk össze. És ez nem is egy tipik randi lenne, inkább iszogatni, beszélgetni, stb... Nem gondolnám, hogy emiatt abnormálisnak vagy leendő alkoholistának kéne minket kikiáltani. Nyilván, ez a mi döntésünk, hogy hogy töltjük el az időt, ráadásul ennyi erővel azokat is lehetne savazni, akik a barátaikkal a sárga földig leisszák magukat...

2021. ápr. 20. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!