Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti valóban azt hiszite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti valóban azt hiszitek, hogy majd Badoo-n vagy Tinder-en fogtok normális pasit szerezni magatoknak? Vagy ti is pontosan azért vagytok fent, hogy alkalmi szexpartnert keressetek és farok szelfiket lássatok? 😀

Figyelt kérdés

Majd aki nem tetszik annak adjátok, hogy úristen ti nem ezért vagytok itt és a szokásos álszent jótündér dolgokat? 😀 Kérlek írjatok a válaszhoz kort is! Köszi

22/F



2021. ápr. 25. 06:29
1 2
 1/15 ambiw1 ***** válasza:
95%

Nővérem tinderen ismerkedett meg a férjével kb 2 éve, azóta házasok. Nem tudom ki dobott téged és milyen módon egy tinder kapcsolatból de biztos fáj. Elég gyökér vagy ha a saját tapasztalataid alapján ezt szűrted le.


Szép napot! :)

2021. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok nekik és sok boldogságot! Hát az én tapasztalataim ezek. Az ismeretségi körömben ez inkább a jellemző. Hogy a lányok csak poénból használják vagy éppen azért hogy keressenek valakit éjszakára. De amúgy most nem értem ezt a sértegetést részedről amikor senkiről nem mondtam semmi rosszat.. 😀 de ok
2021. ápr. 25. 07:10
 3/15 ambiw1 ***** válasza:
81%

#1 vagyok, bocsi ha picit sértően sikeredett de te is ezzel a kérdéssel picit általánosítasz. A válaszommal csak arra utalok hogy nem mindenki szexre keres partnert ilyen appokon. Persze elég kevés az ilyen ember. De van.(Saját tapasztalatomból is eltudom mondani) 10 lányból minimum 2-3 keres normális kapcsolatot. Ha egyből általánosítasz és egyből csak a rosszat látod az ilyen appokban sosem leszel sikeres tinderen.


20/f

2021. ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, de ahogy magamat ismerem, ha egyszer beregisztrálnék oda, tuti, hogy sikerülne komoly kapcsolat. Még akkor is szereztem komoly kapcsolatot hülye helyekről, amikor nem is akartam, sőt még fotóm sem volt fent :D
2021. ápr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vannak, csak nehéz kifogni.
2021. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg inkább ne küldözgess farok szelgiket. A lányoknak ez még mindig nem jön ne, hiába hiszik azt a pasik, hogy ez szexi.
2021. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Ez van. Ha nem vagy jóképű, a társkereső oldalakon kb. semmi esélyed nincs férfiként. Nem tudom, pasiknál hogy van, de hidd el, lányként nézz ki akárhogy, naponta kapsz 100+ üzenetet, lehet válogatni bőven.
2021. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem mentem fel Tinderre, és valószínűleg nem is fogok. De a lányok nagyrésze lehet, hogy azért van csak fent, de én nem tudom.
2021. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
7-es: ezt akkor lányként gondolod így?
2021. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9. Nem gonodolom, hanem tudom. Nem győztem a végére érni a pasiknak, akiknek tetszettem. Pedig aztán én tényleg nem vagyok egy főnyeremény. A képen, amit kiraktam, nem volt rajtam smink, mindenem eredeti, és még egy napszemüveget is viseltem, amúgy fiatal vagyok. A pasik is azért aránylag jól néztek ki. Szóval ja, szerintem ez kb. minden csajnál így lehet. Aztán, hogy a pasi mit akar, az egy másik kérdés. Azért valljuk be, jó, hogy nem csak a külső számít, de az is meghatározó, szóval szerintem aki annyira nem ad magára, kevés az esélye, hogy egy csinos, fiatal lány úgymond jobbra húzza, feltéve, ha nem gazdag. Ez lett a mai fiatalság, rólam meg azt gondolsz, amit akarsz.
2021. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!