Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez normális érzés? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális érzés? Vagy ilyenkor nem is szabad belemenni a kapcsolatba inkább?

Figyelt kérdés
Elkezdek randizgatni egy sráccal, megcsókol, elkezdem érezni, hogy szerelmes vagyok stb. Kezdenek a dolgok komolyabbra fordulni, aztán egyszer csak elkap egy olyan érzés (még mielőtt összejönnénk) hogy lehet nem is vagyok szerelmes, vagy nem is akarom én ezt az egészet. És ez már nem egyszer fordult elő.

2021. ápr. 15. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj időt magadnak, nekem is volt ilyen, azt hiszem. Lehet még nem állsz készen egyáltalán.
2021. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán, szóval szerintem tedd magadba' rendbe a dolgokat, hogy mit is akarsz pontosan, addig meg hanyagold a fiúzást, mert így úgy jön le szegénykéknek, hogy csak elhúztad előttük a mézesmadzagot.
2021. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szó szerint ugyanez volt velem éveken keresztül, ne rabold se az ő, se a saját idődet, hidd el ha a fiúval akivel randizol tényleg összepasszoltok, akkor egy másodpercig sem fogsz ilyesmit érezni (tapasztalat). Én már kezdtem az hinni hogy valami baj van velem, aztán találkoztam az azóta már vőlegényemmel, egy csepp kétely sem volt bennem.
2021. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahogy az előttem szólók is mondták, hagyj időt magadnak. Valószínű, hogy amit érezni szoktál az nem szerelem. Gyakran hajlamosak vagyunk összekeverni a vonzalmat a szerelemmel.Ami nagyon is erős érzelem tud lenni, de ettől függetlenül nem mindenkibe leszünk szerelmesek aki iránt vonzalmat érzünk. De minél idősebb leszel, annál ügyesebben tudod majd megkülönböztető ezt a két érzelmet.
2021. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!