Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félek az első találkozástól,ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első találkozástól,tippek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy srác akivel Badoon macheltem aztán áttértünk instára,nem beszélünk minden nap és ha beszélünk akkor sem sokat(készül az érettségire)de szimpatikus egyébként,viszont ma felvetette,hogy találkozhatnánk,de nem tudok mert dolgozom,mondtam neki majd hét vége körül beszéljünk róla,soha nem találkoztam még direkt egy sráccal,és félek,hogy nem lesz témánk,nem fogok neki tetszeni,vagy egyszerűen nem tudom mit kezdjek majd magammal,segítsetek kérlek,hogy mit tudnék csinálni,vagy hogy milyen témákról kéne beszélgetni?
2021. máj. 2. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan témáról, amilyenről csak akarsz, ami érdekel vele kapcsolatban, vagy akár olyan témákról is beszélgethetsz vele, mint amilyenről a barátnőiddel is szoktál például. Nem kell ezt túlagyalni meg rágörcsölni, mert attól csak rosszabb lesz, inkább engedd el magad.
2021. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan témáról,.mint amiről amúgy is szoktatok instán.
2021. máj. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy ismerkedtem meg a jelenlegi párommal,hogy azt sem tudtam,hogy nézz ki.Vakrandinak indult több mint egy éves kapcsolat lett belőle. Annak ellenére,hogy nem is láttam képet róla nagyon is könnyen ment a beszélgetés hidd el menni fog az magától,hogyha pedig véletlenül mégsem ne keseredj el. Sok sikert kívánok.
2021. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!