Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha a barátnőm regében kicsapon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm regében kicsapongó volt félnem kell attól hogy a csókjától herpeszt kapok?

Figyelt kérdés
Akkor ha nincsenek búbok a száján most?

2021. máj. 7. 13:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%
Rendben, fejtsd ki kérlek akkor hogy mi volt hülyeség a kommentemben. :)
2021. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Minden embernél jelen van, de sokaknál nem okoz tünetet."

Ez nem így van.

2021. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
"Herpes simplex vírussal a lakosság közel 100% -a fertőzött, azonban az első fertőzés 90%-ban tünetmentesen zajlik. Az esetek csak 1%-ában észlelhetőek a fertőzés típusos tünetei, 9%-ában atípusos formában zajlik."
2021. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd a dolgokat. A kicsapongó élet az, amikor a fél város megfütyülőzte a hölgyet! Ha 3 sráccal is csókolózott már az más!
2021. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13

Ha már idézőjellel írtad, akkor egy forrásmegjelölést nem csatolnál hozzá?

Én ezt az információt semmiféle hiteles írásban nem találtam meg.

2021. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15!

[link]

Google 2. találata.

2021. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez önmagában nem elég korrekt írás. Azt írják a primer fertőzés általában nem okoz tüneteket, általában négy éves kor alatt történik.

Ez feltételezi egy bizonyos szekunder fertőzés létezését, aminek a mikéntjéről nem ír a szöveg, pedig ez volna a lényeges.

Valóban, ebben az esetben a kommented tartalmilag helyes. De azt fenntartom, hogy a fertőzés akkor is kialakulhat, ha nincsenek jelen hólyagok, vigyázni kell.

2021. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17!

Tehát azt mondod, hogy egy olyan ember, akinél elő szokott jönni az ajakherpesz, ne csókolózzon sosem?

2021. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem, azt mondom, hogy a csókolózó partnere vállalja ennek a kockázatát.
2021. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19!

Hát nekem életem során több párom is volt, olyan is, aki hajlamos herpeszre, olyan is, aki nem. Olyan sosem történt, hogy aki alapból nem hajlamos rá, az csak az én csókom miatt herpeszes lett. Olyan nyilván volt, hogy a hajlamos páromnak herpesze lett, de semmi nem bizonyította, hogy a csókomtól van, és nekem elő sem jött.

Én azt gondolom, hogy maradjunk annyiban, hogy aki nem hajlamos rá, annak nem lesz semmi baja. Aki meg hajlamos, az figyeljen rá, hogy ne csókolgassa a párját akkor, mikor annak éppen van herpesze.

2021. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!