Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Izgalmasnak találjátok, ha...

Izgalmasnak találjátok, ha valaki kicsapongó életet él?

Figyelt kérdés
Én például imádok inni, emellett szexfüggő vagyok, és még van pár dolog... Úgy gondolom, egyszer élünk, ki kell használni az időt, és ha én úgy döntök, hogy például be akarok mászni egy lezárt épületbe azért, hogy ott szexeljek, igyak a barátaimmal vagy szellemeket keressek, stb., akkor be fogok mászni.

2018. ápr. 1. 21:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%
Izgalmasnak izgalmas, csak egy picit erkölcstelen, bár a mai világban már nem nagyon létezik olyan hogy erkölcs.
2018. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Erkölcstelen? Bocsi, de jót nevettem.
2018. ápr. 1. 21:45
 3/30 anonim ***** válasza:

Léha, fegyelmezetlen életmód. Semmibe nem nézem.

Számomra az izgalom a jó szex és a sport.

2018. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy mondtam a mai világban már nincs erkölcs. Egy szóval sem mondtam hogy ez probléma. :D
2018. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
Én speciel a p*csakongást izgalmasabbnak találom
2018. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
4-es. De azért picit megjegyezted, hogy egy picit erkölcstelen. Egyébként a pici erkölcstelenség csak egy picit számít erkölcstelenségnek, így megbocsátható.
2018. ápr. 1. 21:53
 7/30 anonim ***** válasza:
Semmi izgalom nincs abban, hogy mindig azt teszed, amihez éppen kedved szottyan.
2018. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Ezek a szenvedélybetegségek fajtái, és az önsegítő csoportba járók (12 lépéses programok) mind pokoli szenvedéseknél kötöttek ki, és kínok kínjával próbálnak kijönni belőle, olvasgasd a honlapjukat.


Ez egy NEM önfenntartó, önpusztító rendszer, addig működik csak, amíg MÁSOK (pl. a szüleid) kívülről fenntartják, pl. finanszírozzák. És kimossák, megvarrják a ruhádat, amit elszakítottál a bemászós muriban, eltessékelnek STD-szűrésre és ki is fizetik a gyógyszereket meg a vizsgálatokat. Pl. ha belekened a szemedbe a Clamydiát, meg is vakulhatsz. Ez egy olyan életmód, ami mellett 5-6 ember teljes éber pesztrálása és kapacitása kell, hogy ne omolj össze.

2018. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nem találom izgalmasnak. De hiszem, hogy mindenki úgy él, ahogy akar. Egészen addig a pontig, amíg nem sérti vele mások érdekeit. (Pl. a birtokháborítás az pont törvénybe ütköző)
2018. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
6: Az erkölcstelenség azt jelenti, hogy érzelmi, anyagi és egészségi kárt okozol a veled kapcsolatba kerülő embereknek - pl. a szexpartnereidnek.
2018. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!