Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jó dolog az, ha valakinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dolog az, ha valakinek ilyen korban barátnője/barátja van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most lettem nem olyan rég 17, jövőre végzős középsuliban.

Jelenleg mindenki körülöttem a szerelemmel, barátnőzéssel/pasizással van elfoglalva. Én nem vagyok ez a fajta, én nekem sosem volt meg a kellő "bátorságom" hozzá, és nem akarom erőltetni sem. Megéri várni az ilyen kapcsolatokkal? Azt hallottam, sőt tapasztaltam hogy ilyen korban a legtöbb kapcsolat csak rövidtávú, és sírással, stresszel és mással is végződhet.



2021. máj. 17. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

akinek van annak jó

vagy most csak megerősítés kell, hogy jobb neked csaj nélkül?

abban nem segíthetek

2021. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
semmiről nem maradtál le, nyugi!
2021. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Igaz, hogy sokszor sírás, szomorúság a vége de én azt mondom akkor is megéri. Nem tudom, te még nem voltál szerelmes? Mert lehet, hogy nem és akkor megértem, hogy nem vágysz erre. De aki szerelmes az egyszerűen vágyik a viszonzásra, a másikkal való párkapcsolatra, a csókra...nem lehet szavakkal elmondani milyen érzés amikor elsőre mondják neked,hogy "szeretlek".Olyan elmondhatatlan öröm. És meg kell tanulni,hogy az élet nem csak szivárvány és rágógumi, egyszer vége van ezeknek és olyankor megtapasztalod, hogy bizony van amikor fáj. De ha szeretsz valakit akkor nem fogod úgy gondolni, hogy nem éri meg mert...nem. És egyébként ilyen idős vagyok,és volt már barátom, és nem bántam meg. Mert lehet, hogy vannak utána igazán pocsék napok, bár nekem az is csak azért mert egyszerűen sajnáltam. Szóval ezektől függetlenül szerintem jó dolog, és fiatal vagy élvezd az életet...ésszel! Kivéve ha ez kényszerítés lenne. Csak akkor akard ezt ha úgy érzed akarod!
2021. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
3# igen, az élet nem csak szivárvány. Az én példám erre, hogy 16 évesen plátói szerelmes voltam, azóta se találtam senkit aki elfelejtethetné velem. Pedig népszerű voltam a lányok körében, csak hát, ilyen az ha az ember túl válogatós:D, sose voltam még kapcsolatba. 18/f
2021. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban, amiben most vagy, bizony a szerelem nem tart a sírig (esetleg nagyon-nagyon ritkán, de erre alapozni nem lehet).

Az ifjúkori szerelemnek is megvan a varázsa, de ha nem érzed magad errevalónak, hidd el, hogy semmiről sem maradsz le. Én is így voltam. Aztán 21-évesen megismertem egy lányt, 56 éve a feleségem.

2021. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen lett először barátnőm, szétmentünk stb, most 20 évesen azért már érettebb vagyok, remélem a következő már boldogabban zárul 😌
2021. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!