Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinél hasonló dolog történt?

Valakinél hasonló dolog történt?

Figyelt kérdés
Problémám az lenne, hogy a menstruációm 2,5 napig tartott. Megvolt rendesen, de még így se annyi volt a mennyisége,mint szokott, és minimum nekem 5-6 napig tart mindig. Nagyon fájt a derekam és a hasam. Mióta elmúlt már érzékeny a mellem, a hátam ki akar szakadni, gyomrom sokat fáj, és a közérzetem se a legjobb. Mitől lehet ez? Mire gondoltok? Köszönöm a válaszokat előre is.
2014. ápr. 7. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne csinálnod egy tesztet, ha pedig negatív lenne menj el orvoshoz, mert valmi nem oké.
2014. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, hogy baba van a dologban?
2014. ápr. 7. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel megszokottól eltért a vérzésed mennyiségben és időtartamban ezért van esély arra, hogy baba van a dologban, mert valaki még a terhesség elején pecsétel (ez nem 100%, utalhat hormonzavarra vagy akár cisztára is).

Szóval tesztelj és ha esetleg negatív akkor minél előbb keress fel egy nőgyógyászt. Ha pozitív akkor ráérsz 2-3 hét múlva elmenni.

2014. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát kevesebb volt, mert én mindig átázok és ömlik. Most is megvolt rendesen,de jóval kevesebb, mint szokott. Cisztám évek óta van,de ez soha nem okozott ilyen problémát. Hormonvizsgálaton most voltam,semmit nem találtak.
2014. ápr. 7. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy idáig nem okozott gondot a ciszta nem jelenti azt, hogy soha nem is fog. (Tapasztalatból mondom, hogy a régóta meglévő ciszra is okozhat egy idő után vérzéses tüneteket is). De először tesztelj, mielőtt még diagnózist vonnánk le.
2014. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom kétszer mutottek petefészek cisztaval
2014. ápr. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!