Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakran próbáljak meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran próbáljak meg vele beszélgetni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves fiú vagyok. Németben lakom és suli melett lassan 2 éve dolgozok egy mekiben. 3 hete jött egy új lány dolgozni, akinek nekem kellett megmutatni, hogy mi merre hány méter. Nagyrészt csak a munkáról, de pár szót munkán kívüli témákról is váltottunk. Tegnap úgy döntöttem mivel tudom, hogy dolgozik, bemegyek és elkérem az instagramját, hisz azt szerintem hamarabb odaadja egy lány, mint a telefonszámát. Mikor bementem és épp volt ideje, odajött, és kérdezte, hogy mikor fogok megint dolgozni, mert mostanában csak akkor dolgozok, amikor ő nem dolgozik. Ez eléggé meglepett, és növelte az önbizalmam, hisz úgy éreztem, hogy talán kedvel. Amikor nem volt ott semelyik másik kollégánk megkérdeztem tőle, hogy megadja-e az instáját, aztán odaadtam a telefonom ő meg mosolyogva beírta a nevét. Este mikor végzett 9 óra munka után, belikeolta az összes képem. Ez szintén adott egy kis löketet, és pár perccel később rá is írtam. Beszélgettünk körülbelül 1 órát, aztán fokozatosabban egyre rövidebben üzenetekkel válaszolt. Gondoltam, hogy na jó akkor biztos fáradt, szóval elköszöntem tőle. Na most, a kérdés az az, hogy ma ráírjak-e? Nem igazán tudom, hogy milyen gyakran írjak egy lánynak, hogy ne tűnjek tolakodónak/nyomulósnak, de érezze, hogy szívesen beszélnék vele. A terv az az, hogy maximum 1-2 nap beszélgetés után elhívnám valamerre ha úgy látom vevő lenne rá, hisz mégis jobb személyesen egy lánnyal beszélgetni, mint írásban.

UI: köszi ha valaki végigolvasta és előre köszönöm a segítségeket és tippeket!



2021. máj. 22. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp írj 😃
2021. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jo a terved.

Irj és aztan hivd el 1-2 nap mulva

2021. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hivd el, es fixen igent mond. Szerintem még várja is hogy elhivd
2021. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a picsába
2021. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!