Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok-fiúk!! Igaz ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-fiúk!! Igaz ez?

Figyelt kérdés

1 hete voltunk egy nagyobb társaságban barátokkal, volt ott egy srác akivel hallottunk már egymásról. és szimpatizáltunk is, de csak aznap este beszéltünk először, elhívott sétálni, beszélgetni, megtudtam,hogy kölcsönösen jól érezte magát velem. Aznap éjszaka miután hazaértem rá 2 órára még írt is,hogy hazaértem e... Nagyon komoly srác, azóta kb 3 napot beszéltünk messengeren , nem egész nap, én is kezdeményeztem beszélgetést. Egyszer találkoztunk is véletlenszerűen a hét folyamán, akkor is beszéltünk pár szót. Tegnap és ma is beszéltünk kicsit.

Egyes barátaim szerint ha komolyan gondolná, mindennap állandóan keresne és már rég elhívott volna valahová... Szerintetek igazuk van?



2021. jún. 12. 22:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint, csak akkor lehetnek az embernek komoly szandekai ha egesz allo nap a csajnak irogal,hogy mi a szitu?xd
2021. jún. 12. 22:12
 2/9 Oxidbogár ***** válasza:
74%

Ez egy téves sztereotípia, csupán a modern kor vonzata, hogy egyfolytában írogatni kell akárhol.

Első alkalommal szimpatikusak voltatok egymásnak, és a srác figyelmes is volt, hogy érdeklődött felőled.

Ez nem feltétlen jelenti, hogy tetszel neki, szimplán egy kedves embernek tarthat és beengedett a barátikörébe,DE ugyanakkor az is meglehet, hogy szeretne akár többet is...

Na most “nagyon komoly srác” ez a személyiségére utal ugye, es ha igen akkor,hogy? :)

2021. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon okos, és nem olyan aki állandóan tolja a hülyeséget, megkérdeztem egy közös barátunkat,hogy minden szombat estéje úgy telik e hogy lányokkal sétaálgat, azt mondta,hogy ő még most látja előszőr,hogy elhívott csajt
2021. jún. 12. 22:51
 4/9 anonim válasza:
100%
Leírás alapján nem tűnik olyan srácnak, aki egész nap írogatni fog. Ez nem elvárás.
2021. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj olyat, aki egész nap írogat, legyen élete mindkettőtöknek.

Valószínűleg félénk, bátorítsd.

Utalj rá, hogy milyen jó volt sétálni és beszélgetni vele.

Milyen jó idő van kint.

Unatkozol egyedül.

Majdcsak leesik neki...

2021. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát bármi dolga lehet vagy csak nem szeret üzenetekben beszélgetni... Sok oka lehet, de ha a barátai is meglepődtek, akkor csak lehet vmi a levegőben
2021. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
n m köszönöm az eddigi válaszokat!! Ha valakinek még van véleménye, ne tartsa magában:)
2021. jún. 13. 08:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára többet is szeretni, mint amilyen helyzetben vagytok. Ha tetszik a fiú (és úgy látom, hogy tetszik), akkor fentebb már adtak tanácsot, mit kellene tenned.
2021. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulnod kell neked is, bátorítás kell neki!
2021. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!