Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy roma lánnyal érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy roma lánnyal érdemes randizni?

Figyelt kérdés

Nem akarok előítélettel lenni, csak azt vettem észre, hogy a tini cigány lányok nekem nagyon dögösek, szinte tökéletes arcuk van, mellük, fenekük is hibátlan. Ez miért van? Lehet, hogy csak a sok smink miatt tűnnek szépnek, vagy milyen praktika ez? 😅 Lesz egy roma lány osztálytársam, aki gyönyörűnek néz ki, bár csak fotókon láttam, és írogattunk, amiből eddig belülről is tetszik.

Szerintetek megér egy próbát? Persze, majd sokat javít a helyzeten, ha élőben is megismerem.



2021. júl. 3. 14:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Működhet, de azért vannak buktatói. Pl sok cigány család cigányt párt akar a gyerekének, illetve a magyar szülők közül is sokan nem örülnek, ha roma kerül a családba. Szerintem ez a legnagyobb akadály, amit le kellhet küzdeni, ha a lány egyébként normális.
2021. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
Inkább a halált választanám
2021. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

Hú én egyszer ismerkedtem egy csajjal, csak a keresztnevét tudtam. Egyáltalán nem látszott rajta, hogy cigány lenne, de kiderült, hogy Ajtai a vezetékneve...



Többet nem beszéltünk... 🤣

2021. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ti nem gondoljátok, hogy a mai tini cigány lányok egész szexik? Aztán később inkább megcsúnyulnak. Szerintetek? Ez náluk természetes, ez a szépség, vagy mindenféle kezeltetéssel lesznek szépek?
2021. júl. 4. 16:30
 15/22 anonim válasza:
76%

Nekem külsőre nem igazán az eseteim, de az jó, ha neked bejönnek :)

Az, hogy fiatalon szebbek, csinosabbak, mint később, szerintem azért is lehet, mert fiatalon több idejük és motivációjuk van foglalkozni a kinézetükkel, mint idősebb korban

2021. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
Fiatalon a nők nagyrésze szebb nem csak a cigány lányok:)
2021. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%
Cigány lányok nagyon szépek tudnak lenni, de ha maga a lány művelt, kulturált, akkor is nagy az esély, hogy amikor elmész hozzájuk, egy bódiguszti színvonalú alpári tajkaffer hordához lesz szerencséd, én ettől jobban tartanék, mint magától a lánytól.
2021. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%
haverom szerint jól sz*pnak , éremes kipróbálni aki egzotikumra vágyik. Hosszabb távra nem terveznék cigány lánnyal, mert nem akarnék a pereputtya része lenni, nem bántásból de a fülem kifordul a zenéjüktől, meg a bezsédstílusuktól...
2021. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%

@2 Nem, nem azok. :)


Kérdező: Idefigyelj, miért itt kérdezel ilyet? Ha érdekel a nőci, akkor usgyi neki. Ilyen egyszerű.

2021. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
37%
Kettővel jobban járnál! :) /Magyarból is/ :)
2021. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!