Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most minek vegyem ha a fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most minek vegyem ha a fiú, akivel ismerkedek, elém állt azzal, hogy nem hűséges típus?

Figyelt kérdés
Állítólag azért szólt, mert tényleg kedvel. Annak örülök, hogy őszinte de olyan fura. Most azt akarja, hogy kidobjam vagy, hogy leokézzam?

2021. júl. 25. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így is jó, akkor kavarhattok, de ne csodálkozz, ha megcsal.
2021. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Levédte magát. Ha megcsal, akkor mondhatja, hogy "én szóltam előre".
2021. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha még eléggé fiatalok vagytok és megkedvelted, akkor akár próbát is tehetsz vele, de azzal is számolj, amit mondott, habár ezt a fiúk, férfiak nem szokták előre bezengeni figyelmeztetésként.
2021. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak menőzni akart hogy ő ilyen "rossz fiú"...bár én leszarnám a helyedben,nem is foglalkoznék vele,mármint a srácot inkább passzolnám...de te tudod.
2021. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendes volt és szólt, hogy ne akarj vele hosszútávú, bensőséges kapcsolatot, mert át fog b*szni :D
2021. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod csak és kizárólag magadnak, elnézed neki a bioszexet (azaz félrelép fűvel-fával), akkor félrelépése nem megcsalás, hiszen neked úgy is kell, ha nem te vagy az egyedüli.

.

Azt szeretné, ha neked úgy is kellene, ha tudod, nem te vagy neki az "egyetlen", hanem te is a sok közül egy vagy/lennél.

.

Ha ez neked így megfelel, ha csak magadnak akarod, akkor sürgősen dobod.

2021. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar hosszú távra tervezni és nem akarja, hogy hisztizz ha mással beszélget vagy megbámul valakit, mert "há de én szóltam 🤡"
2021. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Át fog baszni majd valamikor. Pl szex után ott hagy téged
2021. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
60%

Gyerek még ez a fiúka, igaz? Talán fél attól, hogy amit tesz, azért felelősséget is kell vállalnia. Így viszont, hogy közölte ezt, és letudta annyival, hogy ő ilyen, tulajdonképpen azt is mondta, hogy egy játékként kezel, amit kedve szerint bármikor el is dobhat egy új játékért cserébe. Aztán – gondolja ő – te majd egy szót sem szólhatsz, hiszen ő megmondta előre.

És ez így is van. Szólt, te pedig érzed is, hogy ez egy intő jel lehet. Szerintem érdemes lehet hallgatni rá.

Végül is belemehetsz, aztán ha tényleg rosszul sül el a dolog, legalább tanulsz belőle. Mondjuk azt, hogy az ilyen típust érdemesebb elkerülni, ha jót (nem pedig részben felesleges) fájdalmat akarsz magadnak.

2021. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Előző vagyok. A 𝑓á𝑗𝑑𝑎𝑙𝑚𝑎𝑡 még zárójelben van, de bizti érted így is. :D
2021. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!