Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » INTP-ként ismerkedés mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

INTP-ként ismerkedés mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
INTP vagyok és hát.. igen.

2019. okt. 4. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én INTJ vagyok ._.
2019. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Én INFJ vagyok. Sok sikert. Az ember általában kevésszer mutatja ugyanazt az arcát a másiknak.

Ez csak egy adat melyet a gép kalkulál ki. Hogy mennyire nehéz neked ismerkedni az nem ettől függ.

2019. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Csak azt ne mondd hogy kitoltottel egy internetes tesztet, s amit kidopott, azt gondoktad hogy 100% ez igaz.

Kerlek, az INTP mindent megfigyel, felulvizsgal, hat pont ezt a kijelentést ne vizsgálna felul...

2019. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
A Myers-Briggs nem egy működő személyiségmodell. Igazából csak egy tudományosnak tűnő horoszkóp.
2019. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 October15 ***** válasza:
59%
Elég nagy baromság. :D Attól függően hogy értelmezel egyes kérdéseket / milyen helyzethez / személyhez viszonyítod simán ugorálsz benne 2-3 kategória között. :D Yep gyakorlatilag egy horoszkóp.
2019. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

A teszt nem baromság. Még a horoszkóp két független dolgot kapcsol össze, a személyiséged a születésed időpontjával, addig habár nyilván egy teszt sem fogja megmondani, hogy ki vagy, de egyáltalán nem tapogatózik rossz helyen.


Én már három féle verziót kaptam, hangulattól függően, és mind három igaz rám valamelyest. Vannak pontok amik nyilván nem, mások teljesen leírnak.


Viszont elolvastam az összes többit, és azoknak többnyire a részeivel sem tudtam azonosulni. Ha megnézed kérdéseket, azért alap képet lelehet szűrni emberről. Introvertált, extrovertált? Inkább álmodozó, vagy tervező? Jobban érdeklik az emberek, vagy a szellem. Ebből felállítanak 16 személyiségjegyet.


Még egyszer, nyilván nem fogja senkiről megállapítani, hogy ki kicsoda, de azért hogy egy teljesen alaptalan baromság. Túlzás.

2019. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

Annyira nem vagyok otthon ezekbe a kifejezésekbe, de szerintem a belső számít hogy tudsz e szeretni.. Én visszahúzódó vagyok és hasonlók, mégsem fogad el senki.. Ha van aki elfogad és elmondja milyen aranyos cuki vagyok, az vagy messze lakik vagy van már barátja, vagy csak kiderül hogy szórakozott velem és tiltva találom magam.. Szóval egy alap visszahúzódó srácnak sokkal nehezebb, hidd el hiába próbálkozok egyre rosszabbul vagyok a sok csalódástól, már az öngyilkosság fenyeget lassan..

18f

2019. okt. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Off

Hetes battya felesleges ezen stresszelni. Szinte mindenkinek jon majd valaki elobb vagy utobb. Ha negativan allsz a kulvilaghoz es az emberekhez, ugyan azt fogod visszakapni. Turelmesnek kell lenni, mas valasztas nincs es probalkozni kell. (Ja, es nekem sem volt baratnom soha.)

2019. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, ezzel csak az a baj hogy én napi szinten próbálkozok, vagy átvernek, ha elfogadnak akkor messze lakik vagy van már valakije, és belefáradtam a minden napos csalódásba. Tudod elég szar érzés hogy a macsó hülyegyerekeket kergetik a lányok akik miatt max sírnak, én meg nem vagyok tökéletes de szeretni tudnék, nekem meg az jutott hogy nem is akarom megélni a 19. közelgő születésnapomat, mert tudom hogy ugyan úgy magányosan kéne végigülni az egészet mint akármelyik másik napot.. Mégis hogy kéne úgy boldognak lenni hogy nem is érdekel más csak hogy ne legyek magányos..? Nem is akarok egyedül boldog lenni..
2019. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!