Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket ez mennyire zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez mennyire zavar?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar titeket ha egy fiu akivel beszélgettek pl chatben teljes alakos képet kér rólatok vagy egyből a pasitok akar lenni akkor is ha nektek van már
2021. aug. 18. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon zavaró.


Miért szeretnéd ezt? Ez senkinek sem imponáló.

2021. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zavaró, mert akkor látja az arcom.
2021. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Hát attól függ hogy hol chateltek mert ha facebookon akkor ott amúgy is lássa
2021. aug. 18. 14:55
 4/7 A kérdező kommentje:
1. Csak kíváncsi voltam mert benne vagyok egy IBFF csoportban és ott nem egyszer volt ilyen
2021. aug. 18. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatban lennék, akkor rövid úton lekoptatnám. Akkor is zavarna, ha nem lenne épp barátom, de ebben az esetben le nem koptatnám.
2021. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon zavaró. Más az, amikor az ember kíváncsi, hogy kivel beszélget, szívesen megnézné az arcát. De ha már egész alakos képet kér, akkor mindannyian tudjuk, hogy mik a szándékai. Ez az egyből a barátod akarok lenni dolog pedig még rosszabb, mégis hogy akarsz párkapcsolatot kialakítani valakivel, akit nem is ismersz? Ha valaki ilyet írna nekem rögtön lekoptatnám, akkor is ha nem lenne senkim, mert látszik, hogy nem egyezik a párkapcsolatokról alkotott véleményünk, ha ő csak egy barátnőt akar magának és meg sem próbál megismerni.
2021. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezek nem velem történtek meg és nem is én voltam aki nyomulós volt hanem a nővérem nél volt ilyen, egy IBFF csoportban
2021. aug. 31. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!