Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek tetszene ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszene ha egy fiú ilyen randira vinne?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam elkérném apukám egyik autóját, ami egy pár éves mutatós menő autó, majd ezzel elvinném a lányt Balatonfüredre ahol tudok egy nagyon jó drága ilyen teraszos éttermet, aztán ezt direkt úgy időzíteném hogy már naplemente legyen, és ez után még sétálgatnék vele a parton, még meghívnám esetleg egy italra valahol. Majd ez után hazavinném.


Igazából ami csak aggaszt hogy az autóút ilyen 1 óra 40 perc körül van. Első randin szerintem kicsit gáz lenne eddig egymás mellett ülni egy autóban meg beszélgetni. Ti mit gondoltok erről? Vagy csak akkor vigyem ilyen randira a lányt ha már tényleg alakul vele valami? 18F


2021. aug. 24. 22:46
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Amúgy egyik haverom mondta hogy a lányok imádják ha viszik őket ide-oda meg költenek rájuk, azt mondta pár ilyen alkalom és a lány odaadja magát. Ez mennyire igaz?
2021. aug. 24. 22:47
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Majd feleslegesen fizeted, ha nem alakul semmi utána?
2021. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez jó ötlet. Igaza van a haverodnak az tapasztalat.

Persze benne van hogy nem jön be de érdemel ennyit egy minőségi lány.

2021. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Ha ezt komolyan gondoltad, akkor még fel kellene nőnöd a témához.


Bár, ha magadhoz hasonló egyszerű gondolkodású lányokat keresel meg, akkor még sikeres is lehetsz.

2021. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Ilyet akkor érdemes csinálnod, ha már együtt vagytok. Az ötlet nagyon is jó, de én személy szerint jobban örülnék egy csendesebb helyen történő beszélgetésnek.:)
2021. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, kifejtenéd mire gondolsz?
2021. aug. 25. 00:04
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Menőzni apuci verdájával gyerekes.

Menőzni apuci pénzével gyerekes.

Romantikus filmek alapján forgatókönyvet készíteni egy randira gyerekes.

Félni attól, hogy egy randin beszélgessetek gyerekes.

2021. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Több sebből is vérzik ez a válaszod.

1. Miért akarnék menőzni "apuci verdájával"? :D Nem azért kérném el az autóját, hogy a csaj azt higgye az enyém, hanem ez is hozzáad az egész élményhez, hogy nem egy szakadt suzuki-ban kell több órát ülni. +Mivel drága helyre vinném, szerintem illene is jó autóval menni.


2. Miért menőznék apuci pénzével? Az autó nem lenne az enyém, ezen kívül mindent a sajátomból fizetnék. (Igen, 18 évesen már lehet saját pénzem)


3. Nem félek a beszélgetéstől, attól félek, hogy egy ilyen hosszú útnál kifogynánk a témából mire odaérnénk vagy ilyesmi, meg kicsit fura hogy még nem is csináltunk semmit, de már együtt voltunk másfél órán keresztül egymás mellett.

2021. aug. 25. 00:19
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Több sebből vérzik a mentegetőzésed:


1. "...pár éves mutatós menő autó..."

Ha nem menőzni akarnál vele, akkor csak annyit írtál volna autó.


2. A saját zsebpénzedből fizeted a randit, teljesen világos.


3. Nem félsz a beszélgetéstől, csak félsz, hogy beszélni kell. :)

Ha lett volna már egyetlen egy randid is, akkor tudnád, hogy másfél óra nagyon hamar el tud repülni, ha egy hullámhosszon vagytok. És azt is tudnád, hogy 5 perc is inkvizíciónak tűnik, ha nagyon nem passzoltok egymáshoz.

Mit teszel (főleg friss jogsisként), ha a lány elkezdi követelni, hogy forduljatok vissza, miután felhajtottaktok a pályára?


Tegyük fel, hogy itt kapsz sok olyan választ, hogy szuper az elképzelés! Én mennék veled apucid a balatoni giccses naplementébe! Akkor ezek után le akard majd nyomni a lány torkán, mert te már tudod, hogy a lányok ezt akarják?

Te gyakrlatilag már iseretlenül és lesz@rod a lányt. Éppen az lenne a randi lényege, hogy beszélgettek és olyannal próbálod meglepni, amire vágyik, amit ő szeretne.

2021. aug. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ha annyit írok hogy pár éves autó, az lehet akár egy pár éves suzuki swift vagy egy toyota yaris vagy ilyesmi. Azért nem mindegy. Ettől még mindig nem "menőzésre" kell.


Az meg miért baj, ha nem volt még randim? Én bevallom. Valahol el kell kezdeni.


Hát ha nem akarná ezt a lány, akkor nyilván nem erőltetném rá. Csupán volt egy randi ötletem, amit itt megkérdeztem hogy jó-e.

2021. aug. 25. 00:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!