Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy randin meddig szabad...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin meddig szabad elmenni, hogy egyértelműek legyenek a szándékaim, de ne legyek túl rámenős?

Figyelt kérdés
Vagyis mit kell tennem, hogy felfigyeljen rám, de azért ne legyek túlságosan "erőszakos"?

2021. szept. 2. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, először is te vagy a srác vagy a lány?
2021. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 A srác vagyok.
2021. szept. 2. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Oksa, akkor is neked kell tudnod meddig mehetsz el nála majd.


Első randin amúgy még sokat ne várj el tőle, ölelés, meg max arcra puszi. Másodikon már szájra puszi, meg kézfogás próbálgatása.


Nem kell megfogadni, csak szerintem így jó

2021. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmegy veled randira, akkor már felfigyelt. Én első randin általában ameddig nem szoktam elmenni. Max néha megérintem a kezét, esetleg vállát. A végén arcra puszi. A sütit/fagyit fizesd! Te lépj be először ha bementek valahová, legyen mindig a jobb oldaladon, amikor leül húzd ki neki a széket. Legyen nálad pulóver, hogy ha este fázni fog, rá tudjad téríteni. Ha ezeket megteszed, még jobban felfigyel rád. Arra ügyelj, hogy ezeket nem csak az első randin jó megtenni, hanem mindig
2021. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első randin én sem mennék tovább az arcra puszinál. Bár szerintem az is fontos szempont hogy mióta ismeritek egymást és milyen volt a kapcsolatotok mielőtt a randi ötlete feljött. Ha még csak mostanában ismerkedtetek össze és nem tudtok sokat a másikról, akkor attól függően hogy a lány hogy reagált amikor elhívtad randira lehet hogy még arcra pusziig sem mennék el. Ha viszont már régebben ismeritek egymást és a lány számára sem vagy közömbös, akkor akár a csók is beleférhet. Persze azért a randi során úgyis érzi az ember szerintem hogy a másiknak mi férne bele, komolyak-e a szándékai.
2021. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!