Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg van, hogy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van, hogy ilyen bevállalós, vagy át leszek baszva?

Figyelt kérdés

Rámírt random, mert reagáltam egy posztra.

Eleinte nagyon jól elbeszélgettünk szokásos témákról hobbik, élmények stb. hamar összejöttünk, kb egy délután alatt.

Utána volt sok vita, mert nem nagyon bíztam benne, mert elkezdett ilyen "bevállalós lenni". Aztán elengedtük. Aztán egyszer rám írt ott, megvádoltam mindennel amit gondoltam, hogy több korban mint amennyinek mondja magát és csak át akar verni. És megdícsértem milyen profin "kiépítette az egészet"

Héttel később rámírt vita kezdés, de aztán így tisztázta a dolgokat, minden meg lett beszélve.

Azóta napi szokásos rutinbeszélgetések megvannak, de elég sokszor előkerül úgymond a "horny" téma. Ő kezd, "képcsere" meg ilyenek nem volt semmi. Csak így üziben megy az egész. Bele szoktam menni why not.

Lényegében az a kérdés, hogy ez most tényleg lehet real, hogy egy lány mindig kimondja a konkrétat, hogy mit szeretne és nem célozgat tényleg, már első alkalomkor bekapná meg ilyenek. Attól meg tartok, hogy találkoznánk és esetleg valami "meglepetés" érne.

Ne szedjetek szét, nem volt még barátnőm.



2021. máj. 16. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha ez igaz, akkor a zsebpénzed nem cigire fog menni, hanem sok kotonra :D

Ritka az ilyen, de nem lehetetlen. 1 táborban találtam 1 csajt, akivel haveri szinten beszélgettem és aznap este meglátott, hogy csocsózok haverokkal.

Ilyenekkel jött, hogy: "Lehet látni milyen magabiztosan markolod a rudakat", meg "Eléggé lyukérzékeny vagy, ez tetszik", én meg rájátszottam és toltam a hülyeséget, a többiek meg miután otthagyott minket kiakadtak, hogy csak aznap ismertem meg a csajt 😂

2021. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmibe ne éld be magad, amíg nem küldd képet, és nem vagy benne biztos, hogy ő van rajta. Lehet, hogy egy vén homokos.
2021. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arcáról már kaptam képet, furcsa profilja van, de nem kamu, van ott is kint képe. Régóta aktív.
2021. máj. 16. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!