Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha el akarok felejteni végre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el akarok felejteni végre egy srácot, akibe hosszú ideje szerelmes vagyok viszonzatlanul, akkor jó ötlet egy másik sráccal randizni kezdeni?

Figyelt kérdés
Szenvedek egy srác miatt, aki hol azt mondta szeret, és többet akar, hol azt hogy nem. Amikor közeledett, azt is úgy tette, hogy utána visszakozott, mintha szeretne is velem lenni meg nem is, de egyértelműen semmit se bírt közölni. Most ezt megelégeltem, elküldtem, hogy ez így nem megy, hogy én szeretem, ( ő tudja is ezt) ő meg engem nem, többet ne beszéljünk. Letiltott ezután, és most elég magam alatt vagyok, viszont egy másik srác meg, akivel már régen beszéltem, randira hívott. Szerintetek jó ötlet elmenni? Segíthet felejteni vagy csak rosszabb lenne?

2021. szept. 25. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Egy randi még nem a világ, simán elmehetsz, csak ne hülyítsd a másik srácot, ne csak unalomból/pótléknak használd (bár őszintén rám ez nincs hatással) szóval te döntesz.
2021. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj programokat fiúkkal, lányokkal, aztán vegyesen.

Az élet megy tovább.

2021. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

A világ nem úgy működik, hogy körülötted forog minden. Ha szerelmes vagy egy srácba, emellett éget és sanyargat a visszautasítása, akkor elég nagy parasztság másokhoz futni gyógyírért, ahelyett hogy időt adnál magadnak és lezárnád érzelmileg ami ezzel a gyerekkel volt.


Emészd meg hogy hülyítettek, saját magadnak köszönheted. Tanulj belőle és ne csináld másokkal. Lehet nem a világ egy randi, de jelen helyzetben abszolút szánalmas lenne, hisz csak arra használnád hogy jobb legyen neked, egyáltalán nem érdekel téged az a személy, aki elhívott.

2021. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tuti recept, mindenki máshogyan működik és más helyzetek máshogyan sülnek el. Van, akinek bejön a "kutyaharapást szőrével" megoldás, vagyis szerelmi bánatra új kapcsolatban keresnek megoldást. Előfordulhat, hogy akár működik is. Ha régi sráchoz mégsem kötődtél annyira erősen, az új srác iránt meg hirtelen még jobban elkezdesz vonzódni, könnyen lehet belőle siker történet. Akár már néhány randi után is, de az is lehet, hogy hosszabb idő kell, hogy kialakuljon a dolog. (Erről megint eltérnek a vélemények, hogy valaki csak az első látásra szerelmet fogadja el, más meg nyitott arra, hogy lassan alakuljon ki.)

Viszont az is lehet, hogy nem fog működni és nem kizárt az sem, hogy te sokáig nem tudsz elszakadni a régitől, miközben az új meg hoppon marad, vagy akár ő beléd zúg, te meg nem viszonzod, ami nem volna szép dolog

Vannak, akik ilyen helyzetben inkább lerázzák a jelentkezőket, mert "még nem állnak készen egy új kapcsolatra". Közben viszont lehet, hogy pont azért húzódik el az érzelmi felszabadulásuk, mert belezárkóznak a régi elvesztésébe.


Valószínűleg az a legjobb, ha elmész randizni a sráccal, de korrektül megmondod, hogy nem tudod, mi lesz belőle, mert nem rég lett vége valaminek, nem akarod hitegetni. Ő meg eldöntheti, hogy neki mi fér bele, mi nem.

2021. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Az írásodból arra következtetek, hogy akivel szakítottál, azt mégis jobban szeretted, mint akit előtte is ismertél, különben vele szórakoztál volna.

Búfelejtésre nem jó a terved, mert biztosan jön egy harmadik, aki miatt szakítasz ezzel is. Várd meg vagy keresd ezt a harmadikat, de csak bizonyos idő után. Más is van így és kibírja.

2021. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!