Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Viszonzatlan? hosszú lessz, bocsi

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátom fiú, velem egyidős, és távol van tőlem. Egy másik országban él, de magyar/ magyarul beszélünk. alsós korom óta ismerem, tehát nagyon régóta. Az utóbbi 1-2 évben lettünk legeslegjobb barátok, sokszor észre se vesszük a távolságot annyira jól elvagyunk egymással. Időnként haza tud jönni (vissza Magyarba) és olyankor szoktunk találkozni. Én az utóbbi fél/ háromnegyed évben kezdtem el komolyabban érezni iránta valamit, de ő semmi ilyet nem mutatott. végül 3x szerelmet vallottam neki és abból 2 csak kifogás volt: "barátnőm van" vagy a távolságra fogta. A barátnőjével nagyon nagyon nincs jó kapcsolata, egyszer már megcsalta mégis ragaszkodik hozzá, de nemrég mondta nekem hogy meg akar engem csókolni. És csak barátinak szánja. Mindig úgy hív hogy "kicsim" vagy "édesem" és már verset is írt rólam. Nagyon nagyon sok félre érthető dolgokat csinál vagy mond, és félek hogy csak én gondolom túl.Simán bármikor rá ír más fiúkra hogy engem hadjanak békén, és el játsza hogy a pasim még így is, ha szóba jön az exem, ideges lesz és túl aggódó, velem teljesen normálisan viselkedik és higgadt vagy megnyugszik ha velem beszél. Ha nem vagyok elérhető hosszabb ideig mint 2-3 óra iszonyatosan aggódni kezd és a barátnőimre is rá ír hogy minden oké-e, mert hiányzom neki és aggódik hogy történt valami. Ja igen, mérhetetlenül szerencsétlen teremtés vagyok, egy pocsolya miatt is képes vagyok el törni a karom XD Én jóba vagyok a barátnőjével, ő is ki költözött külföldre, de nem oda ahol a legjobb barátom lakik. Van egy olyan érzésünk hogy a lány csak játszik vele, mert fontosabb neki minden más, még a fiúk is mint a "pasija". Folyamatosan mindig mindenen össze vesznek szóval ez annyira nem erős kapcsolat, mégis ha szóba kerülnek az érzéseim hogy csak erősebbek, a lányra hagyatkozva továbblép a témán. képes félbehagyni minden fontos dolgot ha én rosszul vagyok vagy történt valami, volt hogy majdnem meg indult vissza ide Magyarba annyira aggódott értem. Most akkor szeret? Csak fél elveszíteni a barátságunkat, vagy tényleg a lány miatt nem lép? Vagy ez Barátság extrákkal? Ki hogy látja?


A válaszokat előre is köszönöm <3



2021. jan. 31. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a kapcsolatot barátság extrákkal-nak nem nevezném, hiszen nem csináltok semmi olyasmit (a leírtak alapján). Elég bizonytalan viszont, hogy ez az egész így mi. Mármint, basszus a srác döntse már el, hogy ha bajod van akkor rögtön tud ugrani, de egy távkapcsolatot nem tudna kezelni? :D Méghozzá úgy, hogy most is kb abban van?

Biztos, hogy szeret, csak azt nem tudom így külső szemmel megítélni, hogy csak barátként, vagy többként is.

Viszont neked meg kellen egy kicsi önuralom. Nehéz kezelni az érzéseinket, de ha folyton és folyton csak bevallod neki, ő meg elutasít.. az nem esik neked rosszul? :/ - továbbá, tényleg nem szabad mindenbe belelátni dolgokat, pl. én a lány legjobb barátaimmal is szoktam néha elég férreérthetően viccelődni (hiába mindenki heteró, némelyiküknek meg egyszerűen csak szokás ilyesmi beceneveket mondani, mint amiket te említettél.

Esetleg beszélj a lánnyal is, hogy legalább akkor ha ő érte nem jön össze te veled, akkor adjon meg neki mindent és bánjon jól vele, vagy szakítson vele.

Próbáld megtalálni a középutat, ne erőltess a fiúra semmit, viszont megkérdezheted inkább ő magát, hogy miként tekint te rád.

Hajráhajrá.

2021. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm a válaszod:) Hát, igazából nem esett nekem rosszul az elutasítás, meg nem is mindig, vagy rövid időn belül tettem meg. nem kergetem őt, sőt a kapcsolatát is ott segítem ahol tudom, a lánnyal is jóban vagyok és beszélek is vele mindig. Mindig azon vagyok hogy elengedjem, és tényleg csak barátként nézzek rá, de elég nehéz.:(
2021. febr. 3. 08:40
 3/5 Kistál_és_a_bor válasza:
Ebből még bármi is lehet az...sztem...
2021. febr. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kistál_és_a_bor válasza:

Azt a másik lányt én hagynám békén...

..hacsak netán egyébként is ismered régebbről...

2021. febr. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én azt mondom hogy hagyd egy kicsit évvel a témával lehet hogy ő is érez irántad valamit vagy próbáld rávezetni hogy ő mit érez lehet hogy ő nem gondol rád úgy és elkönyvelt legjobb barátjának az 1 nek igaza van teljes mértékben ezt kívülről azért nehéz megálapítani
2021. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!