Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elszúrtam szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt tökéletes második randim, sok nevetéssel és laza hangulattal. Hazakísértem a lányt és a háza előtt még fél órát beszélgettünk.


Mikor jónak éreztem az időt, megpróbáltam csókolni, de a szemüvegünk összekoccant. Megkérdeztem, hogy megpróbáljuk még egyszer és erre a lány "az már cringe lenne". De végül átkaroltam és megcsókoltam - első csókom.

Utána még egyszer megpróbáltam, de arrébbhúzta a száját "mert ez már tényleg cringe lenne" és végül csak 2 puszit adtam és ölelve maradtunk egy pár percig.


Azt mondta ő is élvezte és a történtekről elsütött egy belsős poént, majd megírta a következő randi mikor lesz.


Következő randin megpróbáljam újra? Nálatok kizáró ok lányok, ha a srác nem vagy rosszul csókol?


Én[21] és a lány [20].



2021. szept. 28. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az cringe hogy a ciki szó helyett egy angol szót hasznaltok.
2021. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a csaj viselkedik elképesztően gyerekesen. Az én első csókom sem volt tökéletes, mindketten ügyetlenek voltunk. De újrapróbáltuk, akkor ahogy egyre jobban belemelegedtünk a dolgokba, mindkettőnk szemüvegét teljesen összemaszatoltuk (nem, nem nyállal, csak ahogy a bőrünk odaért), szóval akkor már alig láttuk egymást. De semmi nem volt, nevettünk, aztán megtöröltünk a szemüveget és folytattuk, ennyi.

És egyáltalán nem voltunk tökéletesek, sőt, igazából még azt is mondanám, hogy nagyon bénák voltunk, de ez egyáltalán nem volt se ciki se semmi. Szerettük egymást, túl lehet ezen lépni. A sok gyakorlás megoldja😉

2021. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Ennek az élethelyzetnek különös tisztasága, bája van. Semmi ciki nincs benne. Az első ügyetlen csók, az első ölelés, az első bizsergés...

Az ösztönök mindent megoldanak. Viszont okosan. Ne menjetek még túl messzire.

Akik “belevágnak a közepébe”, siettetik a dolgok menetét, azok ilyen bájos közös élményektől fosztják meg magukat és egymást.

2021. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Azt írta, hogy mikor lesz a következő randi, tehát találkozni akar. A találka vége felé próbálkozz őt ismét megcsókolni. Ne bántson, ha összekoccan a szemüveg, vagy elhúzza a száját. Hidd el, hogy élvezi, de fel akar rá jobban készülni.

Ffi.

2021. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Vajon ezekután milyen lehet az ágyjelenetük?


Cringe? :-)

2021. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es: 20 évesen azért ne kelljen már egy csókra jobban felkészülni.
2021. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a csaj viselkedése volt ciki, meg ez az erőltett angol szavak használata ami még bénábban és szarabbul hangzik mint a magyar
2021. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!