Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg otthon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg otthon hogy találkoznék egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Vidéken élek, megismertem egy lányt, vonattal kb fél órára lakik.

A szüleimmel tabu téma az ilyesmi, sosem beszélünk ilyesmiről.

Hogyan mondjam el úgy hogy a legkevésbé legyen kínos és ne kérdezősködjenek?

16/F



2021. okt. 18. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Valami fiú barát/osztálytárs haver csak van, mondd azt, hogy hozzá mész, aztán csak nem kérdezősködnek nagyon utána. Vagy azt is mondhatod, hogy bent kell maradnod az iskolában délután, mert van valami rendezvény, vagy közösen kell csinálni valami projektet, addig is el lehet menni.
2021. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Anya, lett egy új barátom, egy lány. Szervezünk közös programokat, ma később érek haza 4 órával. Kb.ennyi.
2021. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég annyi, hogy "elmentem talizni valakivel, 7-re itthon vagyok".
2021. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Vagy akkorra szervezed a randit, mikor anyádék nincsenek otthon. Vagy megmondod anyádnak, hogy egy a haverodhoz/osztálytársashoz mész megcsinálni a matekházit, mert nem érted, és együtt talán összehoztok valamit, mert nem akarsz rá egyest kapni. Erre tuti, nem mond nemet az anyád.
2021. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy természetes dolgokról nem lehet beszélni otthon. Próbalj először azzal.beszélni aki kissé lazább.
2021. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!