Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen ribiket mivel lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen ribiket mivel lehet jól megfogni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki elég nagy ribnc (most nem részletezem), instán találtam, és sikerült is vele elbeszélgetni. Amúgy egy városban lakunk, mit írjak neki, hogy tutira eljöjjön velem?

2021. okt. 24. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
semmit, ha ribi akkor menni fog
2021. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Neked mi bajod? Ler.bancozni valakit egy Instagram profil alapján ..

Ha ennyire nem tartod semmire hagyd békén.

Vagy ha csak dugni akarsz, akkor ezt írd, mert különben kettőtök közül nem a lány erkölcseivel van a gond.

2021. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, részletezd!
2021. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kb. mindene kint van a képein, napi egy segges tuti van, akkor az ilyen tipikus képmutató dolgok, pl. BMW mellet pózol egy csávóval meg ilyenek. Ja és a követői közül a legtöbb ilyen nyálcsorgatós külföldi faszi, török kamionostól az ötvenes pedo beütésű papákig minden van, és a képei alatt még adja alájuk a lovat, küldi sziveket, meg az elpirulós emojit mindent.
2021. okt. 24. 19:09
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az téged minősít ha te is ott vagy a nyálcsorgatók között 😃 akkor legalább vállald be h a csaj nagyon jól csinálja , téged is megkaphat, bárkit megkaphat. Ez még nem jelenti h bármelyikőtök kell neki 😉
2021. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Mostmár kivancsivà tettél, átdobod privátban? 🥴
2021. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy jól csinálja, mondjuk ehhez nem kell nagy tehetség. Én nem olyan szánalmasan csorgatom a nyálam mint az olyan pasasok akiknek tuti nincs esélyük, én eleve privátban beszélek vele, és abból gondolom, hogy van esélyem, hogy egy korosztály vagyunk, valamint én nem a világ másik felén élek. Ja és amúgy írta hogy nincs pasija, bár nem úgy néz ki mint akinél ez akadály lenne.
2021. okt. 24. 19:19
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja engem is érdekel:D
2021. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#6 nem akarom megadni a profiljat semmikepp, szeretnem ha privat maradna kirol van szo.
2021. okt. 24. 19:21
 10/19 anonim ***** válasza:
98%
Honnan tudod te hány hasonló hülye gyerek írogat neki privátban ? 😂😂 mindenki elhiszi h van esélye , közben meg egyikőtöknek sincs
2021. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!