Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, bejönne nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bejönne nektek egy agresszív, folyton okoskodó , fiús természetű lány??

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
De jól néz ki egyébként? Van akinek jól áll az agresszivitás. Egy bizonyos magasság alatt nagyon cuki tud lenni egy mérges kis minion. *.* Persze nem mindegy hogyan nyilvánul meg az agresszió sem.
2021. nov. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok ez az egresszív csaj, hanem egy ismerősöm. Számomra iszonyat irritáló ez a lány. Minden mondatomba beleköt,azt hiszi mindenhez ért ( csak mert elolvasott egy cikket az adott témáról..), azt hiszi mindenkinél okosabb.stb stb

Külsőleg átlagos, de most nem is ez a lényeg. Csak kíváncsi voltam, h egy srác mennyire tud elviselni egy ilyen nőszemélyt, de igazából azt sem értem, h lehetnek neki barátai XD

2021. nov. 5. 21:04
 13/18 anonim válasza:
Inkább kimenne.
2021. nov. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
75%
Nagyon utálnám az ilyen természetű nőt. A fiús természet még önmagában nem lenne baj, bár ez nem tudom miben nyilvánul meg.
2021. nov. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez elég tág fogalom. Attól függ milyen témában okoskodó, ha azt se tudja mi van de oszta az észt akkor nem. De ha kiáll az igazáért amiben biztos, akkor igen. Az agresszivitásnak is sok mértéke van, pl kötekednek vele és ő is bevadul az teljesen oké, de ha random ő kötekedik stb akkor nem. A fiús természet meg olyan hogy attól függ milyen téren az, mert ez elég relatív. Pl fiús dolgokat szeret lányos helyett az mindenképp bejövős.
2021. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Apám,bakker...szerinted!? Kinek jó ha még csak nem is fiús de okoskodik!?

De pláne még fiús!!!

Okoskodik,ez alatt mit értesz? Beleszól olyan dologba amiről fingja sincs vagy mindig kijavit ill. megmagyaráz!?

2021. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bizonyára a félős csajok barátkoznak vele, mindegy mit mond de bátorságot mutat nekik. Ha fiuja van bizonyára ameddig nem veszi majd feleségül egy színlelt másik jó oldalát mutatja, ami elviselhetőbb.... Na majd esküvő után...
2021. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ismerek egy pont ilyen lányt, és nagyon nem jön be.
2021. nov. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!