Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek agresszív csajok?

Léteznek agresszív csajok?

Figyelt kérdés
Léteznek olyan csajok, lányok, nők akik agresszívnak tartják magukat? Pl ha beszólnak neki meg akarja verni az illetőt vagy szeret verekedni vannak olyanok akik hasonlókat csinálnak?

2020. febr. 20. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Nincs, csak kan aki erre gerjed ;) mint te.
2020. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen, cigányok között sok ilyen van.
2020. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

hajaj.

Nézd meg a felnőtt párkapcsolatok kategóriát, ha nem jót kérdezel a nőkről, neked annyi.

Lehet az életben még agyon is vernének.

2020. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, 3 lány osztálytársam is ilyen. Nem cibbonok, meg semmi, csak rendkívül hiperaktívak.

Kárt nem tudnak okozni, csak hadonásznak. :D

2020. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindig voltak, vannak, lesznek rossz mintát követők. És?
2020. febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hogyne léteznének. Nekem 5-ből 3 barátnőm kifejezetten agresszív, domináns szélsőfeminista, karrierista jellem volt.


Olyan aki mindent magára vesz és vérig sértődik a legártalmatlanabb dolgon is, ugyanakkor porba aláz a barátok előtt.


Ez a tipikus átesüni a ló túloldalára: "nyomjuk le a férfiakat" mert alantas lények... de az ellentmondás ott van, hogy csak a kedves, jóindulatú férfiakkal b..sznak ki, mert velük megtehetik. Egy kemény alfahímmel meg visszatér a jámbor női kedvesség.


...

Ezt saját bőrömön tapasztaltam. Amíg "nice guy" kedves, szerető, érzelmes férfi voltam... úgy kezeltek mint egy alantas kutyát. Zsinórban 3 ilyen nőm is volt...előbb utóbb mind borasztó jellem lett.


Aztán lassan megtanultam a leckét és idővel önbizalmat, sőt kemény határozottságot fejlesztettem. Érdekes módon amint megérzik ezt és hogy pengeélen táncolnak, már nem csinálják ezt, édes kedves aranyos cutie lányokká alakulnak 😃

Ugyanakkor pl egyes férfiakkal ugyan olyan alantas és megalázó módon viselkednek továbbra is.


Persze ez csak egy része a nőknek, de határozottan sok ilyen ismert.

2020. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja és általában az ilyen nők még a férfiaknál is jobban gyűlölik a nőket 😃


Nő barátaik sosincsenek, mert gyűlöletesen féltékenyek és kivájják egymás szemét is. Csak ilyen látszat "barinők" vannak, meg a pasijuk.

2020. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, vannak, mondom ezt férfiként, és ez így van jól. Imádom én is az agresszív nőket:).
2020. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kamaszt-és fiatalkorban evolúciós okokból nemtől függetlenül magasabb az agressziószintünk. Más kérdés, hogy neveltetés, vagy környezeti minta hatására mennyit engedünk szabadon.
2020. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszed hogy nők nem esznek nem isznak, és nem pisilnek, és nem sz@rnak? Ugyan úgy agresszívak mint a férfiak, és még ők is egészségtelenül élnek. A nő az nem egy másik faj!!
2020. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!