Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam, vagy ez túlzás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam, vagy ez túlzás?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akihez az utóbbi 1 hónapban eléggé közel kerültem, minél többet vagyok vele, annál jobban tetszik, és a viselkedéséből ítélve a szimpátia kölcsönös.


Nemrég a nagymamámtól kaptam két jegyet egy darabra, amelyet már régóta szeretnék megnézni. Most úgy áll a dolog, hogy a nagymamám fog velem menni, bár annyira nem érdekli őt, de sem én nem szeretnék egyedül elmenni, se a szüleim nem örülnének neki.


Amikor megemlítettem a srácnak az előadást, láthatóan nagyon érdekelte. Így jutott eszembe, hogy mi lenne, ha elhívnám? A nagyim nem bánná, eredetileg is úgy gondolta, hogy majd elhívok valakit, de nem volt senki, akiről azt gondoltam, hogy érdekelné.


Viszont félek, hogy kicsit "túl drága" ajándék lenne, főleg úgy, hogy még nem volt randink, meg semmi ilyesmi. És ő nem is az a típus, aki szereti meghívatni magát, épp ellenkezőleg, azt se engedi, hogy a csokidból adj neki egy keveset, így attól tartok, ezt is elutasítaná.


Ti mit tennétek a helyemben? Megkérdezzem, vagy hagyjam? Nem szeretném elijeszteni, vagy túlságosan nyomulni, de annyira örülnék, ha vele nézhetném meg...


A válaszokat előre is köszönöm!


(16/L, a srác pedig szintén 16, ha ez számít valamit)



2021. nov. 14. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha úgy érzed visszautasítaná, akkor inkább ne hívd.

Majd máshol legyetek kettesben, randizzatok és majd utána.

Sok sikert! ;)

2021. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg hívd, ennél jobb első randi nem igazán lehet. Ki lehet öltözni, van közös érdeklődés, lesz közös témátok és nem egymást bámuljátok kínosan egy kávézóban.

Ha amiatt aggódsz hogy nem fogadja el akkor mond el neki hogy a nagyanyádtól van a jegy, nem te vetted.

Ha nagyon bántja az önérzetét akkor hagyd hogy fizesse az utazást, kaját piát.

2021. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hívd
2021. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy alakult?
2021. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elhívtam, és igent mondott. Bár ezt csak azután, hogy ez közös barátunk bevallatta velünk, hogy mit érzünk egymás iránt. Szóval most úgy néz ki a dolog, hogy most járunk. ^^'
2021. nov. 20. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Helyes.
2021. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 sok boldogságot :D
2021. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük! ^^
2021. nov. 22. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!