Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Apák, fiúk, lányok, normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apák, fiúk, lányok, normális vagy túlzás már amit csinál az apám?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, de nem is erőltettem a dolgot viszont párszor randiztam már fiúkkal, de több nem lett egyenlőre egyikből sem. Az apámmal élek csak ketten vagyunk. Ő nevelt fel egyedül. Nagyon jó kapcsolatunk volt, szeretem az apámat, de beleszól a dolgaimba. Van most egy fiú aki a haverom maradt, vele is randiztam már párszor, de jóban maradtunk és azóta haverként találkozok vele. Apa viszont eltilt tőle, mert a haverom motorozik és volt,hogy úgy mentem haza,hogy felültem hátra a motorjára a fiúnak. Bukósisak volt rajtam és sosem száguldoztunk. Apa meg leteremtette a haveromat és engem is. Apa azért sem örül neki,hogy van egy haverom, mert,hogy a srác szerinte veszélyes figura. Ezt azért mondja, mert tele van tetkóval a két karja, de amúgy rendes fiú és kedves, barátsàgos. Apám meg csak rosszat tud róla mondani, azóta van az,hogy este 8:30-ra legkésőbb otthon kell lennem. Igaz máskor sem maradtam el sokáig, csak gördeszkázni szoktam menni a barátaimmal vagy moziba megyek meg hasonlók. Apám fel is szokott hívni,hogy megkérdezze,hogy vagyok és hol járok éppen. De volt olyan is,hogy este keresett csak és azt mondja "nyomàs haza felé" 6 óra lehetett kb, mire haza értem volna az meg durván 2 és fél óra, mert a barátnőmmel este elmentünk balatonra. Nagyon sokszor ellenőriz,felhív. Folyamatosan aggódik meg órákig arról beszél,hogy legyek óvatos, vigyàzz a fiúkkal, ne barátkozzak akárkivel, időben érjek haza. A telefonomat pl sokszor otthon felejtettem és most minden este elkéri a telómat,hogy feltöltse nekem, mert én nem szoktam töltögetni csak ha teljesen lemerül. Így volt ,hogy 6-7%-om maradt és nem voltam elérhető, apám meg azt hitte meghaltam, megerőszakoltak, biztos bajom esett. Jézusom!! Ilyen talán kétszer ha előfordult, de mindig kiabál velem és felvilágosítást tart. Sőt! A védekezésről is..de nem baj, apa mindig nyílt volt és őszínte meg nincsenek tabuk kettőnk között. Mindent megtudok vele beszélni a női dolgaimat nem..pl menstruáció, de még arra is felkészített..hogy ne ijedjek meg ha majd megjön..elmondott nekem mindent ezzel kapcsolatosan, még a betétet is ő vette nekem egy ideig. 11 voltam amikor megjött. Jó ez már túl sok felesleges infó. De értitek..Nekem csak az az egy kérdésem van,hogy szerintetek normàlis az apám? Vagy túlzásba esik?

Azt még így a végére megosztanám,hogy önvédelem órákra kell járnom. Amit szeretek is, de inkább apa miatt csinálom. Paprika sprayt is mindig hordanom kell magamnál, nem vicc!!! Arról inkább nem ejtenék szót,hogy még mindig kisgyerekként kezel. Megölelget, megpuszil, vagy "kislányomnak" "bogárnak" "kicsimnek" "cicámnak" nevez. Ez addíg okés volt amíg 12 voltam. De úgy érzem ha 30-éves leszek akkor is így fog kezelni.


17/L


2017. júl. 29. 11:11
1 2 3
 1/23 DollarDog ***** válasza:
100%

Képzeld az apád helyébe magad! Félt téged! Most hiába irod hogy motorozásnál volt bukósisak de bármi megtörténhet, a fiu ugy gondol hogy kicsit meghuzatja (mármint a motort) vagy netalántán szembejön egy figyelmetlen autós! Érted :D egyszerüen csak félt téged! Fiutol is azért akar eltiltani mert nem bizik meg ugy benne! Mondjuk mi lenne ha fateroddal leülnél beszélgetni és megkérdezni hogy pontosan miért ilyen veled meg a sráccal? Ha az van amit elöbb irtam hogy félt mert nem bizik a srácban akkor mi lenne ha elhivnád többször a srácot hogy fateroddal jobban megismerjék egymást stb :D


Aztán lehet csak én gondolom túl az egészet! Mindenesetre egy próbát megér! :D

18/F

2017. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Ja én fiúkén anyának mondom, őő holnapra hazaérek legkésőbb, de gondolom apud félt is, mert a motor tényleg nem a legbiztonságosabb, néha ismerőseim szokták mondani: nézd a motorját a donornak :'D, de amugy én egy nyugodt ember vagyok, de ha nekem valaki odajönne leugatni a fejem, sőtt eladóként dolgoztam, volt hogy leordítottam a vevőt mert egy paraszt volt, bár a főnök aztmondta az ilyenek ne is jöjenek be mert csak panaszkodnak, jól tettem :'D, de pl ha apud tulszaladna és én a fiu hejébe lenék, pl apud meglökne és megmutatnám neki mit tanítanak küzdősport edzésen xD
2017. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Apával szinte "kötelező" leülni beszélgetni. Nem kell kéreznem,hogy mondja magától is épp elégszer,hogy félt engem, meg baj lehet, mivan ha..mivan ha..vigyàzzak magamra! Bármi baj van akkor hívjam őt! Apa minden fiú barátomat "utálja" ha este vacsoránál mesélek neki akkor ez van "ühüm" "aztán hány éves ez a ficsúr?" "tanul?" "bántott" "tetszik neked?" és utána jön a felvilágosítás, de inkább még váratni akar...én sem akarom elsietni majd a szexet,olyannal akarom akit szeretek és kapcsolatban, de apa a fiúkról sokszor úgy beszél mintha azok vadállatok lennének. A haveromtól akivel motoroztam ott helyben megmondta neki,hogy letépi a tökeit,ha bajba sodor engem. Szerintem apa jobban örült volna annak,ha lesbikus vagyok.
2017. júl. 29. 11:28
 4/23 anonim válasza:
81%
Most még nem látod, de ezeknek a szavaknak, amik most az agyadra mennek, harminc évesen eszméletlenül fogsz majd örülni. Apukád félt téged, ami teljesen normális, hiszen egyszerre kell apai és anyai szerepet is betöltenie, és a leírásod alapján nagyon is jól csinálja. Jó, talán kicsit túlzottan félt, de ez még szerintem bőven belefér.
2017. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kétszer előfordult, hogy meghaltál és megerőszakoltak, akkor teljesen jogos a viselkedése. :-D

.

Nos... Nézd a jó oldalát! Tisztességgel felnevelt egyedül, ami biztos nehéz volt. Mindent meg tudtok beszélni. Szeret téged, vigyáz rád. Viszont 17 éves vagy, csaknem felnőtt, így lassan el kellene engednie. Az önvédelem és a spray akár indokolt is lehet, ha olyan környéken laktok, és az is igaz, hogy sok fiatal töri össze magát a diszkóból hazafelé, de nem állhat mindig melletted, és nem is szabad, hogy mindig melletted álljon. Jó a kapcsolatotok, mindent meg tudtok beszélni, hát beszélj vele ezekről!

2017. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Amugy ja, ha én csaj lenék és tiltanának felvinnék egy csajt, bár szerintem ha lánynak születtem volna alap jó lenne ugy :3
2017. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Apa nem bántotta a haveromat, csak szóban oltotta le, de akkor engem is. Vagyis engem többször. Pedig tervezem,hogy én is motorozni fogok, apa szerint veszélyes nagyon.
2017. júl. 29. 11:31
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kanyarba lassíts, legyen rajtad védőcucc, kétlem hogy kocsik közt longboardozni meg kamionok elől az árokba ugrani biztonságosabb lenne, de lásd, még élek :D
2017. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 DollarDog ***** válasza:
Ahogy elöbb irtam mi lenne ha csinálnál olyan közös programot ahol ott a faterod és még a srác is! Mondjuk csak ilyen sütögetős téma is lehet! Vagy elmentek valamerre túrázni! Hogy legalább a faterod megismerje a srácot! Mert valamikor be kell igyis ugyis mutatni! :D
2017. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Bocsi, úgy értettem kb ha kétszer előfordult,hogy lemerültem és nem voltam elérhető. Nem erőszakoltak,bántottak.

Apa szerint gyerek vagyok még, amíg ő nevel, ő ad ételt stb. Még sajna erősen tőle függök, de amúgy van amiben teljesen egyedül döntök és ha nem nézzük ezeket a dolgokat akkor meg nagyon is az önnáló életre tanít. Csak ez a gond vele..mert a féltés nem mentség szerintem semmire!

2017. júl. 29. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!