Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány visszair úgy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány visszair úgy, hogy "hogy vagy" az jó jel ?

Figyelt kérdés

Rairtam egy random lányra aki tetszik és pont akkor volt a szülinapja és azt írtam boldog születésnapot utólag, és megkoszonte és írta hogy hogy vagyok.

Ez jo jel folytassam vele a beszélgetést, kíváncsi lehet rám vagy csak kényszerből kérdezhette hogy hogy vagyok?



2021. nov. 19. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik lehet. Szerintem egyelőre folytathatod, aztán majd alakul valahogy.
2021. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig jó jel ha beszélgetni akar, főleg úgy hogy nem is ismered. Azért a jövőben nem csinálnám ezt, elég gáz random szülinaposokra írogatni
2021. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Igen jo jel, ha vissza ir es erdeklodik
2021. nov. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Csak ne gondold belőle azt rögtön, hogy a leendő férjét látja benned. Én is van, hogy simán érdeklődöm ismerősök felől ha épp akármiért írnak rám, hogy mi újság amúgy, de ez nem jelenti azt, hogy járni akarok velük, már a fiókkal akik beletartoznak ebbe a csoportba.
2021. nov. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze az egy jó jel, ha vissza ír, nem lekezelően, olyasfajta: ,,mi a f akarsz te tőlem” stílusban.

De ne is gondolt túl, kérlek!

Beszélgess vele, ha érdeklődik irántad, figyelmes, akkor nagyon örülj, sok szerencsét!

2021. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!