Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mért nem ír? Pedig már talákoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem ír? Pedig már talákoztunk egy csomószór és smároltunk is.

Figyelt kérdés
Van egy lány már 3x találkoztunk ebből az utolsó két randinkon smároltunk is rendesen nyelvvel meg minding mondja ,hogy milyen jó velem.De ő ritkán ír rám nagyon most utóbbi 3 napban én írtam neki egyszer de nem is látta pedig láttam ,hogy fent volt most ez mit jelenthet?Ő 16 én pedig 17.Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 27. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet elfoglalt vagy nyugalomra vágyik talán.
2015. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
minden nő k ,urva
2015. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem igazán értek egyet de tény van pár...Reméljük ő nem tartozik oda ,hogy csak elhitette az emberrel.
2015. okt. 27. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

ezzel nem értek egyet :D nekem pont egy fiúval van így, egy csomószor smároltunk már, majdnem le is feküdtünk. és alig keres. csak néha :)

aztán kiderült róla hogy foglalt. lehet a lány is az.

2015. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő írt :D és találkoztunk is.
2015. okt. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!