Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, az rossz ha rögtön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apuc kérdése:

Fiúk, az rossz ha rögtön visszaírok?

Figyelt kérdés

Szerintem gyerekes mindig 20 perceket varni azzal , hogy visszairjak... es bar a ferfi akivel par honapja randizgatok... sokszor 15-20 perceket var azzal, hogy válaszoljon. De szerintem ez butasag... nem hiszem , hogy ettol jobban kellenek neki , ha kesobb irok vissza... ti mit godnolto? Fiuk nektek tenyleg izgalmasabb ha kesobb irnak a lanyok?

21/l



2017. jún. 12. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, de idegesít amikor a csaj nem ír vissza egyből. 1-2 perc még oké, nagyon max 5, de nem bírom ezeket a csajokat!
2017. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én skippelem az ilyeneket,ha dolga van az más, de ha mindig 20 percet kéne... Tiszteljen már meg azzal hogy nem a fél várossal dumál miközben velem


20/f

2017. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is gyerekes. 21 éves vagy. Ha nincs okod várakoztatni a párod, akkor ne tedd. Nem ettől leszel kapósabb egy fiúnál, ha várakoztatod. Neked sem esne jól, ha ok nélkül ezt csinálná.

Nem izgalmasabb egy lány, aki várakoztat, hanem frusztrálóbb. Volt olyan, hogy egy lány várakoztatott meg. Egy idő után jött egy másik, aki nem csinálta ezt és folyamatos volt a beszélgetés, el is csavarta a fejem.

2017. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemrossz ezáltal azt mutatod ki hogy legalább odafigyelsz a másikra (nem törődsz mással hanem csak azvirkodásra koncentrálsz)
2017. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valszokat :)
2017. jún. 12. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak másik nemmel.. én próbálok mindig azonnal írni de a lány nem mimdig válaszol egyből, és alig kérdez de ha találkozunk vagy hanghívásba beszélünk ő többet beszél és látszik rajta hogy "érdeklem"
2017. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a "halálom ha a csaj nem ír vissza":D :D de komoylyan tényleg rossz érzés akinek írsz el elolvassa de vissza nem képes írni :D
2017. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem rossz, nekem írhatsz rögtön. :)
2017. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!