Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit illik adni neki? (Sürgős)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik adni neki? (Sürgős)

Figyelt kérdés

Hali!

Röviden... Van egy lány, akivel holnap fogok másodszor találkozni. Első találkozóra nem vettem neki semmi ajándékot, hanem meghívtam egy italra. Viszont most szeretnék venni neki valamit, de nem tudom, hogy mit illik... Moziba fogunk menni, ezért virágot nem szeretnék. Valami csokira gondoltam, de nem tudom, hogy milyet illik adni ilyenkor. Egy Raffaello pl. szerintem túl "nagy" lenne. De egy tábla Milka meg olyan semmilyen... És valami olyan kellene, ami van Müllerben vagy a Tescoban, esetleg Euro Familyben, mert nem igazán lesz időm elmenni más boltokba. :( Vagy ha nem csokit, akkor mit vegyek neki? Tényleg tanácstalan vagyok. :/



2021. dec. 8. 17:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
17/f és 16/l. Ez lemaradt, bocsiiiii.
2021. dec. 8. 17:05
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Engem kicsit megijesztene ha a második randira a fiú ajándékot hozna. Hívd meg a mozira meg popcorn-ra, az bőven elég.
2021. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Figyeld ha engem kérdezznél, engem már megvettél. És azért mert jó szándékod van, ez mindenképpen pozitiv le a kalappal!


Amit az első írt azzal egyet érték, esetleg úgy megoldható lenne ha mozi után, vagy a városban sétáltok meg minden, és elmentek együtt az üzletben, és ott kérdeznéd meg mit szeretne inni, vagy enni.


Csak így tovább! szép estét.

2021. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem egy menő dobozos szaloncukor (vm prémiumabb, szamos, stühmer) így ünnepek előtt nagyon szép és aktuális ajándék lehetne és közben mégse egy sablonos bombon ...
2021. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Így jobban belegondolva tényleg lehet, hogy túlzás lenne. Ezért is gondoltam, hogy nem egy "nagyon" drága bonbont/csokit vennék, hanem valami kisebb, de "prémium" fajtát. A szaloncukor ötlet egyébként tetszik, de egy egész dobozzal (tudom, vannak kisebbek is, de akkor is..) lehet "ijesztő" lenne. Egy darabbal meg nyilván nem állítok oda... :D A jegyeket, meg ha eszik/iszik valamit, azt természetesen fizetni fogom. Kivéve, ha mondja, hogy ő szeretné fizetni a saját részét, mert azt sem szeretném, ha azt hinné, hogy ezzel próbálok bevágódni, hogy fizetek neki mindent. Utána még nem tudom, hogy megyünk-e valahova, (terveim szerint hazakísérem) de ha igen, akkor lehet az lesz, amit a második válaszoló írt. Egy esetleges harmadik randira már mehet valami ajándék? :)
2021. dec. 8. 18:19
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként milyen italra hívtál meg 17 évesen egy 16 éves lányt?
2021. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Müllerben tök különleges dolgok vannak az édességeknél, szerintem ott találhatsz jót. Egyébként mi lenne, ha nem egy nagy dobozzal vennél neki Raffaellot, hanem mondjuk csak a kis 4 darabosat? :) De van ilyen kicsi pl a Mon Cehrryből, a Ferrero Rocheból is. Vagy pl a Giotto is tök jó ebből a szempontból mert jól is néz ki, nem is nagy valami, de finom is, általában mindenki szereti legalábbis jó eséllyel.
2021. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Miért kell lepontozni a választ???
2021. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Toffifee-t.Nem olyan nagy valami mint a Raffaello,de egy tábla csokinál jobb.
2021. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
plüs?
2021. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!