Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggel 8-kor illik már telefon...

Reggel 8-kor illik már telefonálni az állatorvosnak? Vagy sürgős eseten nincs olyan, hogy mikor illik?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Én vasárnap este hívtam mert sürgős volt, felvette, ő nagyon aranyos doki.

Ha sürgős akkor hívd, maximum nem veszi fel.

2019. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Reggel 8-kor egyértelműen lehet, az munkaidő.
2019. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha a munkaideje nyolckor kezdődik, akkor nyugodtan lehet hívni. Ha sürgős, akkor pedig az ügyeleti állatorvosnál nincs szerintem ilyen, hogy illik vagy nem. Már csak azért is érdemes lehet állatorvossal beszélni, mert akár telefonon is adhat olyan tájékoztatást ami segíthet addig míg másnap orvoshoz nem jutsz. Ha a kutyámnak súlyosabb baja lenne, akkor valószínűleg lesz.rnám az illemet.
2019. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs súlyos baj, ügyelet nincs, csak 100 km-re, reggelig várhat... De a klinika 3-tól 7-ig van nyitva, szóval akkor dolgozik, de 8-kor is hívhatom ezek szerint, hogy jöjjön ki
2019. dec. 3. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Mivel te fizeted, a rabszolgád!

BÁRMIKOR hívhatod.

2019. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Barmikor hivhatod. Beloled el.
2019. dec. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!