Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit illik adni neki? (Sürgős)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik adni neki? (Sürgős)

Figyelt kérdés

Hali!

Röviden... Van egy lány, akivel holnap fogok másodszor találkozni. Első találkozóra nem vettem neki semmi ajándékot, hanem meghívtam egy italra. Viszont most szeretnék venni neki valamit, de nem tudom, hogy mit illik... Moziba fogunk menni, ezért virágot nem szeretnék. Valami csokira gondoltam, de nem tudom, hogy milyet illik adni ilyenkor. Egy Raffaello pl. szerintem túl "nagy" lenne. De egy tábla Milka meg olyan semmilyen... És valami olyan kellene, ami van Müllerben vagy a Tescoban, esetleg Euro Familyben, mert nem igazán lesz időm elmenni más boltokba. :( Vagy ha nem csokit, akkor mit vegyek neki? Tényleg tanácstalan vagyok. :/



2021. dec. 8. 17:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sem kell ajándékot venned egy második randira, de ha nagyon szeretnéd, akkor s toffifee nem rossz ötlet.:)
2021. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Egy kávéra hívtam meg amúgy múltkor, nem kell félreérteni egyből...

Most megyek boltba, ha van valami kisebb, akkor szerintem veszek.

2021. dec. 9. 13:47
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokásból, megfelelési kényszerből kell venni ajándékot, hanem amikor úgy érzed, hgoy van egy jó ötleted, aminek örülne.

Zsebre vághatsz 2 pár szaloncukrot, mert szóba kerülhet és éppen lesz nálad 1 pár (nem) zselés.

2021. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy alakult a randi? :)
2021. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hali!

Végül nem vettem semmit neki, csak a jegyét fizettem. Utána neki el kellett mennie hamar, de amúgy jó volt. :) Ma szeretném elhívni újra.

2021. dec. 12. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!