Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett? Lehet, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Lehet, hogy nem is érdeklem? 18/L

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm mondta, hogy van egy ismerőse, akivel szinte tökéletesen összeillenénk. Már csak azok alapján, amiket mesélt a fiúról, annyira szimpatikus lett, hogy vettem a bátorságot és írtam neki.

2 héten keresztül minden nap beszélgettünk (nem folyamatosan), aztán megbeszéltünk egy találkozót (nem randit!).

Minden úgy ment, ahogy elképzeltem, egyszerűen tökéletes volt (ő és maga a találkozás is).

Szerintem ő is egész jól érezte magát, viszont azóta olyan érzésem van, mintha már nem keresné a társaságomat. Lehet, hogy nem ilyennek képzelt el? De akkor mégis miért tűnt olyan felszabadultnak és boldognak?

Persze tisztában vagyok vele, hogy egy találkozás még nem jelent semmit, még meg kell egymást ismernünk, de még sosem éreztem ilyen heves vonzerőt. Csak ez a vonzerő lassacskán stresszé alakul, mert eszembe jut, hogy a találkozásunk előtt mennyivel közvetlenebb volt.

Ezt most csak nagyon röviden írtam le, ha valakinek esetleg kérdése lenne, annak szívesen írok részleteket.

Szerintetek mi lehet a baj? Mit lehet ilyenkor tenni? Inkább próbáljam meg elengedni, mert most még könnyebb? Vagy legyek rámenősebb?



2021. dec. 19. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle mondjuk
2021. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de az nem lenne túl ijesztő? Mármint arra gondolok, hogy az egyeseknek visszataszító, ha már valaki viszonylag kevés idő után már problémákról beszél.
2021. dec. 19. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem ijesztő. kérdezz rá és kit érdekel mit gondol más? ha téged érdekel, kérdezz rá és kiderül.
2021. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem jössz be neki mint nő. Mivel látja, hogy odavagy érte, így ha ő is ugyanezt érezné, nem lenne semmilyen oka a távolságtartásra.
2021. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos ide kell egy kis női-játszma. Vannak férfiak (srácok), akik ha könnyű a helyzet megijednek, hogy miért olyan könnyű és inkább nem akarják. Érd el, hogy ne gondolja azt, hogy akarsz tőle valamit.

Ha beszéltek semleges dolgokról mesélj, vagy meséld el, hogy van egy srác aki meg akar téged hívni valahová. Stb. stb.

2021. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!