Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mivel indokoljam neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel indokoljam neki, hogy még legalább pár hónapig nem szeretnék találkozni, csak online beszélni?

Figyelt kérdés

biztos vagyok benne, hogy lesz aki nem ért egyet az álláspontommal mivel a barátnőim fele is így van vele, viszont nagyon szépen kérnék mindenkit, hogy ne az én akaratom próbáljátok megváltoztatni, hanem a kérdésre válaszolni :)


egy hónapja beszélgetek (19) egy sráccal (23) akivel szándékunkon kívül egy facebook csoportban kezdtünk beszélni egy komment alapján, nem társkeresésnek indult de mégis nagyon jó összhang van köztünk, már napi szinten beszélünk. a facebook képeimen nagyjából ilyen hajam van: [link]

az egyetlen bökkenő, hogy lassan azért illene találkoznunk, viszont én leborotváltam a fejem egy hónappal ezelőtt (egyik legjobb barátnőm kemót kap, vele együtt tettem ezt támogatásképpen, erről nem szeretnék többet beszélni)

nekem hatalmas törés volt ez nyilván mivel kifejezetten foglalkozom a külső megjelenésemmel, mondhatni eléggé felszínes vagyok, viszont úgy voltam vele úgyis megnő, a munkahelyemen nem zavar ha látják, a "nagyobb" dolgokat az életemben ahova számítana a külső megjelenés pedig pár hónappal későbbre halasztom.

ez a srác teljesen váratlanul jött az életembe, nagyon szeretném, ha működne köztünk a dolog viszont nem szeretném ha így látna, szeretnék várni még minimum 3-4 hónapot mielőtt élőben találkozunk, hogy legalább hasonlítsak a képekre amiket látott rólam. ha megmondom neki a valódi okot biztos, hogy azt fogja mondani őt ez nem zavarja, de ilyen nincs:) én így nem érezném jól magam egy srác jelenlétében aki tetszik. szóval egy szónak is száz a vége esélytelen, hogy amíg nem nézek ki újra úgy mint ezelőtt találkozzak vele.

ti mivel indokolnátok egy ilyen rendkívüli esetet a helyemben? :D attól félek, ha megmondom neki a valódi okot azt hiszi kifogás, pedig én tényleg az ő érdekében akarom ezt így, hogy ne érje csalódás. azt szeretném ha tudatosulna benne, hogy nem azért nem találkozok vele mert nem tetszik, hanem pont azért, mert nagyon is tetszik és azt akarom a legjobb formámban lásson.



2022. jan. 28. 13:21
A kérdező szavazást indított:
Mondd el a valódi okot, meg fogja érteni
Mást mondj, leírom
55 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a valódi okot, hogy te rosszul éreznéd így magad, és erre hivatkozva kérd hogy később találkozzatok.
2022. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"ha megmondom neki a valódi okot biztos, hogy azt fogja mondani őt ez nem zavarja, de ilyen nincs:)"


Az hogy nem hiszed el és nincs, két különböző dolog. Egy ilyen indok után az emberek 90%-a - ha nem több - teljesen megértő lenne.


A hajadról beszélünk, ami visszanő. Ha nem akarsz még találkozni vele, akkor tedd azt, de hülyének ne nézd. Egy mondatban mint itt felvázolhatod hogy mi a helyzet, még a kemóba se kell belemenni, csak hogy komolyabb betegsége lett egyik barátnődnek és így akartad támogatni. Nyugodtan mondd meg hogy nem akarod a témát erőltetni, de tudatni akartad hogy milyen ok van mögötte.


Ha megértő lesz oké, ha nem hisz neked akkor úgyis mindegy volt az eddigi ismerkedés is.

2022. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha indoklás nélkül megírod neki, hónapokat kell várnia a találkozóra, ugyanakkor hangnemed vele szemben olyan, hogy jogosan feltételezhető, te is szeretnéd a találkát, szavahihetetlennek fog tartani. Jogosan.

.

Te mit szólnál ilyen szöveghez: szeretnék veled találkozni, de nem akarok?

2022. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, te egy nagyon szép dolgot tettél, én a helyedben büszke lennék magamra, és találkoznék vele. Ha emiatt kapnál "elutasítást" akkor jobb is lenne, hidd el. Én személy szerint ha a srác helyében lennék, egyáltalán nem zavarna a dolog, sőt kimondottan pozitív, hogy ilyet tettél.


Legyen benned büszkeség, van miért, és találkozz vele :)

2022. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát légy őszinte hogy miért tetted :D Majd a reakciójából is sok mindent le tudsz majd szűrni
2022. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat!
2022. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén. Ha e miatt furán fog nezni rád vagy bármi, akkor lehet jobban is jártál
2022. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

✅ Ha kamu storyt mondasz - és emiatt befuccsol a kapcsolat, nagyon nyomasztani fog az érzés.

✅ Ha az igaz story miatt - nem jön össze a dolog - akkor örülj neki, hogy nem jöttél össze egy olyan csávóval, aki nem tudja felfogni az empátia jelentőségét.(aki nem tudja a személyedet elfogadni, hogy te ilyen vagy :)

🔄 A haj visszanő. És ha emiatt sarkon fordul. Akkor nem illetek össze ! És ennek "örülnöd" kellene. Fura értelmezés, de így van.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ De legyen ez egy teszt! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

❌ Ha ennek hatására elfordul tőled, nem illetek össze.

✅ Ha nem tántorodik el tőled, összeilletek !

2022. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

✅ Félre fogja értelmezni, a találka mellőzést, ha nem mondod el hogy KOPASZ VAGY !

✅ Biztos hogy meg fogja érteni, hogy ezért nem szeretnél találkozni (még)!

✅ Egyébként ez egy nagyon jó kifogás / érv :D ________ "Figyú azért nem akarok még találkozni, mert leborotváltam a kis buksimat ♥️ és hót kopasz vagyok :3 ♥️ Ugye megérted" ^^ ♥️

✅ Én tuti pislogásba kezdenék :D

#️⃣ [link]

2022. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írd meg neki az igazat!
2022. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!