Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mondjam el a szüleimnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy idősebb barátom van és február végén wellnessezni megyek vele több napra. A szüleim és testvérem tudom hogy nem támogatnák a kapcsolatot, sőt. Nem akarok több napig arról hazudni hol vagyok, szerintem le is buknék. De ha elmondom az igazat, lehet megtiltja hogy elmenjek. A barátom rendes ember, szívesen bemutatkozna és elkérne, én kérem hogy ne, mert tudom mi lenne a válasz… Fél éve vagyunk együtt mondhatni titokban, ezen mégjobban kiakadnának. Ti mit tennétek? Egész nap ezen görcsölök. Tanácstalan vagyok és aligha meg tudok ezt beszélni valakivel.

17/L


2022. febr. 6. 16:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
89%

Én úgyanígy voltam. A barátnőm beszélt az anyukájával és utána nem volt semmi gond. Sajnos már nem vagyunk együtt.:)


Persze nem tudom a te szüleid mennyire nyitottak...

2022. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha úgy ézed, mindenképp lebuknál, akkor mondd el most!

Én amúgy már hamarabb tettem volna ezügyben, mert így nyitni, hogy "lett barátom, és am elmegyek vele wellnesezni is pár napra, ugye nem baj?" nem jó ötlet. :/

Az fix, hogy el kell mondani, minél hamarabb, a srácnak sem eshet jól, hogy titkolod. Te tudod milyena családod, de én inkább bevállalom, hogy eltiltanak a wellnesstől, mintsem tönkremenjen a bizalom a családom és köztem. A barátod pedig biztos megérti, ha családi cirkusz lép fel.

Mondd el a csládodnak, legyél őszinte, fontos a felvezetés és a körülmények, de ne titkold tovább! A srác is megérdemel ennyit. Szurkolok, hogy jól jöjj ki belőle! :)

2022. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Valahogy ülj velük. Tényleg függ, hogy mennyire nyitottak. Esetleg tesód ha megismeri? Azt is mondhatnád, hogy neki is szimpatikus volt, mert egyszer összefutottak és beszélgettek. Bár írtad ő sem támogatná, de ha esetleg vele beszélsz előbb. Lehet valóban nem engednek majd el, lehet nem is ezzel kezdenék csak elmondanám és 1-2 nap múlva, hogy barátod meglepett egy utazással elengednek-e?
2022. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Mennyivel idősebb?


Kiskorú vagy.. tehat a szüleid felelősek erted.

2022. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Várjátok meg míg 18 leszel, onnantól oda mész ahova akarsz.
2022. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Ennyi idősen ne járkálj el ilyen helyekre. Sokan megbánják ám az ilyesmit később...
2022. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy várj még egy évet, vagy próbáld meggyőzni őket.
2022. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Hany eves a pasi? 40?
2022. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
✔️ NE MOND EL ! VÁRD MEG A 18-at !
2022. febr. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
✔️ Jah, és ha szeret téged a srác akkor lemondja, mert így be fog fuccsolni a dolog -.-)'
2022. febr. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!