Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki Káposztásmegyeren lakik, én meg Zuglóban. Az interneten ismerkedtünk meg. Szerintetek, hogyan mondjam meg nekik, hogy találkozni szeretnék vele? Attól félek, hogy féltenének, ezért rögtön német mondanának.
2019. nov. 3. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, mennyire veszed komolyan a szüleid szavát, ahogyan azt sem tudom, hogy mennyire szigorúak a szüleid. Én ilyenkor csak annyit mondok nekik, hogy 'elmegyek a barátaimmal a városba, hülyülni, de vigyázok magamra és majd amikor indulok haza felhívlak" vagy valami hasonlót. Én nem mondanám el egyből, hogy barátnőm van, mert úgy gondolom, hogy ennyi magánélet kijár nekem is.

Kicsit kevés az infó, amit megadtál, de azért remélem, hogy tudtam segíteni :) 16/f

2019. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első barátnőm nekem is 300km-ről lett
2019. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!