Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ! Ti összejönnétek egy 155 kg-os fiúval, ha egyébként jóképű és normális (belsőleg) ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 09:39
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
56%

Alacsony is vagy, és kövér is.

Szedd meg magad pénzzel, mert sok más esélyed nem lesz a nőknél.

2022. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg helyes az arcod, akkor dolgozz a testeden. Tudod hány fiú van elkeseredve, mert hiába gyúr, az arcán nem tud változtatni? Te meg szerencsés vagy, és nem használod ki a magadban rejlő potenciált.
2022. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
100%

Amúgy én abszolút elhiszem, hogy jóképű vagy és helyes, normális, de engem lányként zavarna a súlyod és nem feltétlenül az esztétikum miatt, hanem tegyük fel, hogy mondjuk összejöttök egy lánnyal, szerelmesek lesztek és kialakul köztetek egy kapcsolat.

Az a lány sohasem tudhatná, hogy esetleg mikor fog elveszíteni téged valamilyen súlyos egészségügyi probléma miatt (ilyen súlynál pedig azért elég könnyen előjönnek már azok, saját tapasztalat), ez pedig szerintem nem fair vele szemben.

2022. febr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:
100%

Cimbi, tavaly 158 kg voltam, 1 év és -25 kiló.

Csak akarni kell!

Ne gondold, hogy "mert egészséges vagy"... Nem vagyok az. Vannak súlyos egészségügyi gondjaim, de az életmódváltás és a MOZGÁS csodákat tesz!


Megteheted, hogy lefogysz, de ennek fejben kell eldőlnie! Ha nem döntöd el fejben, akkor se lefogyni nem fogsz, se normális csajod nem lesz!


Gondolom, fiatal vagy még. Simán meg tudod tenni!

Nekem 50 felett kellett a túlsúllyal és a következményivel szembesülnöm.

Még egy dolog. Amikor megnősültem, 110 kiló voltam. Épp határeset...

Lehetne akármilyen babaarcom, ekkora súllyal életem végéig sikertelenül próbálkozhatnék...

És a 43. hozzászólót megerősítve: ne akarj egy csaj mellett a túlsúly miatt meghalni, ne csessz ki vele!

2022. febr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha kölcsönös a vonzalom, és a tisztelet, ha felvállalja a pár egymás "gyengeségét", a külső véleményekre nem kellene hallgatni. :)
2022. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Bárki bármikor meghalhat egyébként. Ez nem lehet kiindulási alap.
2022. febr. 21. 19:52
 47/49 MrPifta ***** válasza:
Én férfi vagyok, nekem tetszenek a 155 kilós férfiak. Lányoknál is valakinek tetszel, valakinek nem.
2022. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Bocs tes ha vegye vissza a kajabol tultaplalt vagy naon.
2022. szept. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!