Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy korotokbeli normális skinheaddel?

Figyelt kérdés
Olyannal aki nem balhézik, nem piál, nem cigizik, és nem tudatlan.

2016. szept. 4. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem,teljesen maskepp latom a vilagot,mint a skinheadek. Tuti,hogy nem jonnek ki jol egy ilyen fiuval.
2016. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Èn megpróbálnèk vele jó viszonyt ápolni, ès tuti sok kèrdèsem lenne hozzá, mert a tökèletes ellentète a skinheadek gondolkodása, mint az enyèm. Nem hiszem hogy összejönnèk vele, csak ha már nagyon kiismerem. Full ellentète vagyok egy skinheadnak xD.
2016. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha jobboldaliak az eszméi, akkor igen.
2016. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, jobboldaliak.

Terepnadrágot hord, fekete acélbetétes bakanccsal, és történelmi mintázatú pólókkal/pulóverekkel.

2016. szept. 4. 10:52
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkor akár hozzá is mennék, ha intelligens.
2016. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én például tudom mit vallok, nem csak annyiból áll az egész, hogy bemegyek egy Kárpátia koncertre Rudolf Hess-es pólóban, fehér fűzővel és pogózgatok meg vedelem a sört.

Igaz, nem is vallom magam skinheadnek, de az öltözködésem egyezik.


16/F

2016. szept. 4. 11:09
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem, szivesen beszélgetnék vele, de nem szeretem a szélsőségeket, nem sok jót szül.
2016. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
A leírásod alapján oda-vissza vagyok Tőled.
2016. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Normális skinhead-del nehéz összejönni. Olyan gyakori, mint a piros hó.
2016. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8 Köszönöm! :)


#9 Ritka a normális, igen.

2016. szept. 4. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!