Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Baj, hogyha csak belsőleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogyha csak belsőleg tetszik inkább csak a srác?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megismerkedtem egy fiúval szilveszterkor, közös baràti társaság útján. Nagyon kedves,aranyos és törődő velem, és nagyon látszik rajta ,hogy tetszem neki és szerelmes belém, meg is mondta nekem.


Nagyon jó vele lenni, vicces és odafigyelő, de nem tudom eldönteni, hogy tetszik e, mert belsőleg, a tulajdonságai meg minden nagyon bejön, de külsőleg meg nem annyira.


Ilyen még nem nagyon volt velem, hogy külsőleg ne jött volna be csak belsőleg, ezért új a helyzet számomra.


Szerintetek így megéri adni egy esélyt, hogy megpróbáljuk a kapcsolatot?


Negatív válaszoktól kérlek kíméljetek meg! :)



2022. febr. 13. 08:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

a belső megszépíti a külsőt elvileg.

szerintem egy próbát megér. :)

2022. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Hosszu tavon a belso szamit, szoval szerintem meg.
2022. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
29%
nehez lesz az intimitas ha kulsoleg nem jon be. en 8 honapig birtam egy ilyen emberrel
2022. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri.:)
2022. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
48%
A külsőre nem bejővőt, de belsőleg igen, azzal könnyebb együtt élni, mint a széppel, aki naponta legalább kétszer elver, hogy mondjad: szereted!
2022. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az Timi??? 🤨😐
2022. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%

Igazából én kicsit a dolog ellen beszélnék.

Külsőleg azért nem szabad túl/alul választani mert szinte biztos hogy a csúnyábbik fél rettentő féltékeny lesz rád, mert tudja hogy nem talál bármikor olyat mint te. Persze van aki nem, és bennem sincs féltékenység mert már van önbizalmam de általába az ilyen srácokra nem ez jellemző(mondjuk a lányokra se).

Ha te esélyt adsz neki, repesni fog az örömtől de biztos hogy nagyon ragadós lesz és levegőt se fogsz mellette kapni. Mondjuk neked kell tudni milyen a személyisége. Én speciel nem is ismerkedek olyan lánnyal aki nem jön be külsőre, mert felesleges köröket futnék.

2022. febr. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
16osnak: Sz. Réka
2022. febr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

#17

Nem feltétlen!

A féltékenység a bizalom és önbizalom hiánya.

Nem bízol benne, hogy melletted marad - és nem bízol magadban, hogy meg tudod tartani.

2022. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj.:)
2022. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!