Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki eddig is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki eddig is tetszett az iskolában. Most hétvégén rám írt, és azóta is egyfolytában beszélünk. Nagyon tetszik. Külsőleg és belsőleg is?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ahhoz,hogy tudja hogy én nem csak barátilag gondolom a dolgokat?

Megbeszéltük,hogy ezen a héten majd az iskolában személyesen is beszélünk...


De,ahogyan szoktunk üzenetben beszélgetni nekem nagyon úgy tűnik hogy én neki csak egy lány barát vagyok...

És nem egy lány aki tetszik neki...

Mit tegyek?


2017. okt. 9. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam ugyanebben a helyzetben én is aztmondtam a mostani baratomnak h bff meg ilyenek xd de persze attol még nem baratkent gondoltam rá. Aztan amugy taliztunk parszor es osszejottunk. Szoval ha megbeszeltetek h suliba beszeltek( ez mondjuk sztem nem egy annyira ideális helyszi mert lehet nem lesz idotok meg a haverok is ottvannak)akkor nyugidtan menj majd oda hizza(bar egy igazi ferfi o menne hozzzad elobb oda) de lehet csak nincs batorsaga, ugyhogy jobb lenne ha valahol mashol beszelnetek pl elmennetek setalni. De ezt szerintem a fiunak kell mondania és igen szerintem az gáz ha egy lány hívja el.le lehet pontozni de sztem ez igy van. Xd am amugy ha szeretnel ramirhatsz privibe es akk esetleg meg tudok adni par tanacsot:) 15/l
2017. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!