Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el beszélgetni egy lánnyal, akit nem ismerek?

Figyelt kérdés
Nagyon szép, ismert lány az évfolyamon, hallottam hogy más srácoknak is bejön az osztályomból is, de én akarok kitűnni. Hogyan keveredhetnék vele beszélgetésbe?
2022. febr. 21. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Kérd meg egy közös ismerősötöket, hogy mutasson be neki.
2022. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%

Ha kiakarsz tűnni akkor csak szimplán menj oda hozzá és például kérdezd meg tőle, hogy nem-e tudja hogy xy osztály merre van, aztán ha elmondta, annyit mondasz hogy valójában csak annyit szerettem volna mondani, hogy nagyon csinos vagy és szeretnélek jobban megismerni, megihatnánk egyszer valamit közösen.


Az esetek 95%-ban már azzal ki fogsz tűnni, hogy te oda mertél menni.

2022. febr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ilyen lányok nem kapják napi szinten az ilyen leszólításokat? Mert ha igen akkor ann,ira nem tűnnék ki tőle...
2022. febr. 21. 17:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez most egy kifogás volt, ami valószínűleg azért mert nincs elég önbizalmam amiért nem olyan a testem mint szeretném. Ezen már dolgozok, és egész jól haladok.
2022. febr. 21. 17:16
 5/8 anonim válasza:
100%
Manapság kb SENKI nem megy oda egy idegen csajhoz, és ha meg elutasít mivan? Semmi, lett 1 kis tapasztalatod hogyan menj oda egy csajhoz aki tetszik és legközelebb lehet sikerrel jársz
2022. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, megpróbálok minnél hamarabb erőt venni magamon.
2022. febr. 21. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne igy menj oda hozza. Valoszinuleg most leleszek pontozva de eddigi tapasztalataim szerint azoknak a csavoknak jonnek ossze a dolgok akikben van egy adag leszarom stilus. Ugy kene kapcsolatot letesits, hogy az ugy jojjonk ki, hogy full veletlen volt es ne nyomulj. Ez olyan mint a halaszt a csali vonza be a halat es nem forditva:)
2022. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na?
2022. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!