Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek el egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el egy lánnyal beszélgetni / hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

Sok ilyen helyzetbe kerültem már eddig. Randival nincs gondom, mert mindig tudunk miről beszélni, de annál gyengébb vagyok ezen a területen. Egy strandon / városban látok egy szép lányt és szeretnék vele megismerkedni. Nem tudom, hogy mit mondjak, miért mentem oda hozzá, vagyis hogy hogyan kezdjem a beszélgetést.


Pl ül egy szép lány egy lóccán és szeretnék vele beszélgetni. Mit mondjak, amikor odamegyek?



2015. aug. 30. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

"pölö ülegy szeplányegy loccán"

"loccám"

miazaloccán?he?

2015. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eznemlényeges ***** válasza:
87%
Odamész, megdícsérsz valamit rajta, ekkor valószínűleg zavarban lesz, bemutatkozol(vagy még leeht egy kicsit később is), megkérdezed hogy hol vette a szép valamilyét, milyen szép az arca VAGY Odamész , köszönsz neki, és elmondod , hogy szinpatikus és szeretnéd megismerni.
2015. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Adjon Isten ! Ejj de cuki a pofikád, mondd mér ücsörögsz itt egyedül ? Amott áll szép pej lovam, s azon fondárkodom, hogy eljonnél-e velem egy itókára? (Ez általabn működik)
2015. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
#3-as: meghaltam :'DDDD
2015. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
79%

Még ismerkedni sem tudsz? Hűha!

Először is nem vághatsz egyszerre a közbepébe, hogy "Szia! Laci vagyok.". Nem! Ha ül egy lány a lóccán, akkor leülsz mellé, közel hogy beszélgetni tudj vele, de ne mássz bele aurájába. Mielőtt megszólalsz a legfontosabb hogy úgymond te is szabad jelzést kapj. Pl.: Mikor leülsz mellé és csak annyit mondasz hogy "Üdv!" mosolyogj rá. Ha visszamosolyog tudod hogy kedves, és ha elkezdtek beszélgetni nem fog lekoppintani. Ezután azt ajánlom hogy kezdj el vmi odaillőről beszélni. A strandon pl a strandokról, a nyárról. Ez pl egy olyan téma amiről sokat lehet beszélni úgy hogy nem oszatsz meg idegenekkel személyes infót, de mégis emóciókat váltanak ki. Ha úgy érzed, hogy a szimpátia kölcsnös bedobhatod magad. Bemutatkozás további beszélgetés vmi személyesebbről. Aztán goodbye, otthon meg bejelölöd facen.

2015. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
#3 ilyen jót rég nem nevedtem!!!! XXXDDDDDDDD
2015. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyem meg a szemöldökötöket ^^ ezeket majdnem mind próbáltam, de eddig mindig csak az volt, hogy vagy nem szólt, azt mondta, mennie kell vagy nézett tovább a mobiljaba. Ezen a környéken az emberek 99% szerint utálatosak az emberek. Komolyan.


Amúgy próbáltam ilyen vicces dolgokat is, hogy pl vittem zacskóban füvet, és megkérdeztem, nem e érdekelné minőségi fű,stb

2015. aug. 31. 08:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a füves dolog addig vicces amíg meg nem lát egy zsernyák :D:D
2015. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Hármas, feldobtad a napomat!:D
2015. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!