Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el beszélgetni egy ismeretlen lánnyal?

Figyelt kérdés
Na szóval,az a helyzet,hogy gimis vagyok és van rengeteg évfolyam társam akiket látásból ismerek csak,de némelyikkel még egy szót se beszéltem.Közös óránk sincs így nekem külön kéne keresem őket.pl.nap végén.de nem tudom mit mondjak nekik ilyen helyzetben,vagy,hogy mivel indítsam a beszélgetést,hisz még soha nem beszéltünk azelőtt.Szerintetek?Valami ötletetek van?17F

2018. szept. 11. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Mosolyogj rá és kérdezd meg tőle hány óra és van e barátja.:-D

A sablon szöveg után térj egyből a lényegre párkapcsolati téren, így kevesebb csalódás ér ha esetleg már van pasija.

Ha viszont abszolút nyomulni akarsz, akkor dícsérd agyon, hívd randira s add elő neki a csajozós kamu dumát.

2018. szept. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!