Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egyeltalan nem akarok társaság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeltalan nem akarok társaságban csókolózni, ez normális?

Figyelt kérdés
Meg csak pár hónapja vagyunk együtt de számomra visszataszító közhelyen csókolózni, szerintem semmi köze az embereknek a moziban vagy akár a parkban, ez csak 2 emberre tartozik, de a barátom ezt nem akarja megerteni, ti mit gondoltok?

2022. márc. 6. 09:16
1 2
 1/17 Smelly_Trash ***** válasza:
36%
Szerintem pont senkit nem érdekel, hogy csókolóztok-e, szóval szerintem nyugodtan csinálhatjátok közhelyen. Annyira azért nem intim dolog egy csók.
2022. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem azzal nincs baj ha egy nyilvános helyen az emberek adnak egymásnak egy két csokot.

De ha nyilvános helyen nekiesnek a másiknak és percekig nyalakodnak, az visszataszító.

De ha te nem érzed magad konfortosan nyilvánosan, az is teljesen érthető.

2022. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szájra puszit szoktunk de egyszerűen rosszul vagyok tényleg attol is ha mondjuk előttünk sétálnak és neki állnak csókolózni, ha nala vagyok vagy ő van nálam szoktunk persze vagy kocsiba de amugy meg nem, és nem igazán érti meg
2022. márc. 6. 09:49
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Valahogy már én is így vagyok ezzel, de mondjuk egy parkban ezzel nincs gond szerintem, ilyen nagyobb társaságokban viszont eléggé kellemetlen tud lenni másnak....
2022. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Smelly_Trash ***** válasza:
9%
#1 vagyok. Ismétlem, pont mindenki leszarja :))
2022. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
26%
Csupán szégyenlős vagy, de nincs mit ezen szégyellni, légy büszke arra hogy te egy olyan lány vagy aki a fiúkat szereti.
2022. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Kompromisszum.
2022. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Zavarbaejtő tud lenni az utcán valakinek és van akinek nem!
2022. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

KÉRDEZŐ !

NAGYON JÓL LÁTOD ! (Japánban például így van, ott még tartják magukat az elveikhez)

2022. márc. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed ! Egyébként így van rendjén .
2022. márc. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!