Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez randinak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randinak számít?

Figyelt kérdés
Az randinak számít, ha kettesben elmegyünk gördeszkázni? És ha arra igent mondott mennyi az esély rá, hogy tetszem neki?

2022. márc. 14. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg gördeszka után elhívod egy nyilvános helyre (pl.: gyorsétterem, cukrászda, stb.) és arra igent mond, akkor van remény. :))
2022. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán
2022. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten annak fogjátok fel, akkor ez is lehet randi.:)
2022. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még csak az első találkozás, az első együtt töltött idő. Ha lesz második, harmadik..., akkor már imponáltok egymásnak.
2022. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki bármilyen közös programban benne van, az már mindenképpen jó jel.

Ha nem lennél szimpatikus, nem deszkázna veled.

Legyen valami folytatás, ami picit tovább nyúlik a deszkázáson. 😀😃😄

2022. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom de mi annak idején mikor volt a pandéria így nem tudtunk beülni sehova ezért elmentünk sétálni ja igen best helyszínünk volt a media market:D fogalmam sincs hogy jött ez az ötlet de jó volt, főleg mikor felpróbáltam a gamer fejhallgatót és kiröhögött, meg oda jött a biztonsági őr hogy segíthetek ennél nagyobb beégést, mindenesetre ezt a napot sosem felejtem el. Életem első randija volt ha annak nevezhető:D
2022. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!