Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez randinak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randinak számít?

Figyelt kérdés
Ő 19 éves. Ma ismertük meg facebookon egymást. Vagyis ő máris azzal jött, hogy csinos vagyok, és hogy találkozhatnánk, mivel élőben jobban megtudjuk ismerni egymást. Felajánlotta, hogy eljön ide kocsival, és most azt kérdi, ez a tali köztünk e marad. Ez mit jelent? Tudom, tudom, az internet veszelyes, de nagyon kevés az esély, hogy 19 éves létére el akarna rabolni vagy esetleg megölni, vagy bármi ilyen xd nem? Ez randi amúgy? Hova menjünk egyáltalán?

2017. szept. 15. 03:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.) Honnan veszed, hogy a valóságban is 19 éves, ahogy a neten állította?

2.) Ha tisztességesek a szándékai, miért akarja, hogy köztetek maradjon a randi?

3.) Autóval (amiben csak ketten vagytok) elvisz oda, ahová ő akarja? Nyilván valami olyan helyre, ahol nincs más rajtatok kívül.

4.) Miből gondolod, hogy csak a megölésed az egyetlen rossz, ami veled történhet? Ha kettesben maradtok, nem lesz rá esélyed, hogy te irányítsd az eseményeket, és úgy fog veled erőszakoskodni, ahogyan ő akar.


Ne legyél naiv, ne legyél buta. Ne szállj be a kocsijába, hanem beszéld meg előre a randit egy kávézóba vagy gyorsétterembe, ahol emberek között vagytok, és hazafelé is külön, magadtól menj. Kérd meg egy barátnődet, hogy kísérjen el, és legyen ott a közelben.


Te egyébként hány éves vagy, kislány?

2017. szept. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, kedves kérdező, de te annyira ütődött vagy. Az első hozzászólónál magam sem írhattam volna szebben. Majd ha akar valamit a srác, akkor személyesen bemutatkozik; ez a minimum.


Másrészt egy olyan sráctól, aki csak kettesben mer veled beszélgetni, ne várd azt, hogy biztonságot ad vagy bármi ilyesmi

2017. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se menj bele a dologba. Túl rejtőzködő, vagy bántani akar, vagy csak simán megdug.ni.

28/F

2017. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én rögtön visszakérdeztem volna a helyedben hogy miért kell hogy titokban maradjon a találka?


Ahogy olvasom a kérdésedet,tényleg nagyon naív lehetsz..

2017. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jézusom. Így el ne menj vele. Nem tudod hova, nem tudod kivel, egy napja ismered, azt se tudod az-e akinek mondja magát. Se barátnődnek se szülőknek nem tudsz mit mondani hogy hol leszel, a kosciból nem tudsz menet közben kiszállni, oda visz ahova akar, azt csinál veled amit akar. Ez nem randi, hanem nemierőszak és/vagy gyilkosság tankönyvi példája. Hol tartod az eszed?
2017. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!