Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Két hete beszélek egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete beszélek egy fiúval megbeszéltük a találkozó időpontját ami hétfőn lesz.Viszont én meggondoltam magam és nem szeretnék tőle semmit se,talizni se. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon hülyének fog nézni hogy azt mondtam hogy akarok tőle valamit most meg meggondoltam magam?
2022. márc. 19. 08:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ne privátba írjatok.
2022. márc. 19. 08:17
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én ugyanezt éreztem egy korábbi randim előtt. Még odafelé menet is azon gondolkodtam, hogy minek jöttem el, úgysem lesz semmi. Azóta pedig a barátnőm a lány, 8 hónapja vagyunk együtt, szóval jól tettem, hogy pár hülye gondolat miatt nem mondtam le.

Szerintem te se mondd le, mert még bármi történhet. Ha semmi sem jó, akkor nem taliztok többet, ha pedig pozitív a csalódás, akkor simán lehet belőle valami.:)

2022. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Akkor nem találkozol vele, lemondod, ha meg nem érti letiltod
2022. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy jártam, ahogy a 2-es. Nem akartam elmenni, aztán a barátnőim unszolására mégis mentem. Az ajtón is úgy kellett kirúgdosni (szó szerint), hogy induljak már el.

Aztán találkoztunk, és olyan jól éreztem magam, hogy nem akartam hazamenni, azóta is együtt vagyunk (1 éve), boldogabb vagyok mint valaha voltam.

Kérdés, hogy Te miért nem akarsz elmenni.

Egyébként mi van akkor, ha bolondnak néz? Úgysem találkozol vele többet az életben (talán).

2022. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tetszik annyira
2022. márc. 19. 09:54
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Lehet most még ezt mondod, de látod, többen is megerősítették, hogy ez simán változhat. Ha nem mész el a randira akkor lemaradsz egy lehetőségről, aztán gondolkozhatsz azon, hogy mi lett volna ha... De ha elmész, akkor legalább kiderül, hogy mit is szeretnél tőle valójában. Lehetséges, hogy a randi után se fog tetszeni, de legalább megtapasztaltad ezt is, és úgy mész haza, hogy te megpróbáltad. Aztán lehet, hogy teljesen belehabarodsz a csávóba és ő lesz életed nagy szerelme, csak kicsit jobban meg kellene ismerned:)

Hacsak nem azért nem akarsz menni, mert gyanús és kicsit félsz tőle, akkor szerintem menj el, egy próbát megér.

2022. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazából a talit se várom.
2022. márc. 19. 10:01
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Jól van, mi nem fogunk rábeszélni téged, hogy menj el, csak alapból semmit sem veszítenél azzal, ha megpróbálnád és adnál egy esélyt a srácnak. De ha te ennyire nem akarsz menni, akkor mondd le a talit, lehet kicsit anyázni fog a pali hogy "félrevezetted", de ez van.
2022. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha megbeszéltétek akkor menj el szerintem. Aztán ha nem jön be a dolog akkor megmondod neki, hogy: bocs nem működik a dolog. És akkor nem fog hülyének nézni. De egyébként lehet, hogy jól éreznéd magad vele, mert nem minden a külső.
2022. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Most írja hogy nem tetszik neki külsöre, így semmi értelme elmenni.
2022. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!