Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel megbeszéltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel megbeszéltem 2hete hogy pénteken elmegyek hozzájuk de most valaki bekavart. Most hova menjek?

Figyelt kérdés

A baratnőmmel elterveztük hogy pénteken elmegyek hozzájuk mert reggel koran kelünk és szombaton megyünk sopronba mert vizsgázik.. ezt megbeszéltük 2hete..De most egy fiu megkért hogy menjek el vele olyan 4-6ig hülyéskedni..De ha mondom a baratnőmnek h később megyek hozzájuk akkor megsértődik egy kicsit meg azt fogja mondani h minek megyek vele meg ilyenek..én nem akarom hogy rosszba legyünk de el is akarok menni a fiuval..lecci segitsetek.


Bocsi a helyesírási hibákért...



2016. máj. 19. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
válaszd azt amit jobban szeretnél, és aztán már g gondolkozz el, hogy a bartnod vizsgája, vagy a te szórakozasod fontosabb...
2016. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Válassz a kettő közül. Barátnőddel megbeszélted a fiú meg megkért. Annyit kellet volna mondani, hogy nem érsz rá.
2016. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En szolnek a fiunak h nem ersz ra es elmondod neki az igazat! Hidd el h ez utan megjobban tetszeni fogsz neki! Mert oszinte vagy es szavamegtarto:)
2016. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudja h a baratnőmmel megbeszéltem..De a fiu azt mondta hogy kessob is mehetek hozza..
2016. máj. 19. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj a sraccal. Baratnodnek ilyen "baratra" nincs szuksege.

Szanalmas, hogy egy f...sz miatt cserben hagyod a baratnod.

Neki ez fontos, de akkpr legalabb ne beszelted volna meg vele. Aztan veletlen se neki sirj ha a srac kicseszik veled, vagy hulyere vesz :D igyis hord el magad jo messzire.. 17l

2016. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Penteken van edzes a vizsga meg szombaton de ne foglalkozz vele...csak delutan nem mennek hozzajuk ennyi...
2016. máj. 19. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Draga eletem, ne uzenetet irj.:DDD

Privatban azt irtad tanuljak meg olvasni, a sraccal edzeni mesz. En ilyet nem latok amugy :) ...vicc vagy 😂😂😂😂

2016. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!